פייגלין עלה להר הבית להודות על בחירת רשימת הליכוד בתפילת עלינו לשבח וקדיש

משה פייגלין שנבחר לפני שבוע לרשימת הליכוד לכנסת הבאה עלה הבוקר להר הבית להודות לבורא עולם על הצלחתו, להתפלל על המשך דרכו, ולקדש שם שמים במקום כלשונו.

אייל רותם 04/12/2012

(צילום: אורח)

dir="rtl">פייגלין עלה היום להר הבית עם עשרות מתומכיו, ופתח את הביקור במקום בדברי תודה לבורא על בחירתו. במשך הביקור בהר התפלל עם העולים איתו את תפילת "עלינו לשבח",ולאחר מכן המשיכו באמירת קדיש בתפילה שיתגדל ויתקדש שמו של א-לוהי ישראל בהר הבית.פייגלין איחל שבקרוב נזכה להחזיר את שודדי המקום המוסלמים לארצותיהם, ולבנות במקום את בית המקדש.

בעיצומו של הביקור בהר הבית זכו עולי הקבוצה בשני ביקורים מפתיעים. חתן שעלה לרגל חתונתו היום, והנוכחים פצחו בשירת "עוד ישמע", וברכות מזל טוב נשמעו מכל עבר. בנוסף הופתעו העולים לראות את הרב ישראל אריאל מופיע לפתע, ופעורי פה הקשיבו לסיפורו על נס הצלתו ביום הזה מהתנפלות מחבלים בבקעה בעת שירותו בצה"ל לפני 45 שנה. הרב אריאל בירך את ברכת שעשה לי נס, וקהל הנוכחים ענו אמן.

 לצד ההפתעות החיוביות, התאכזבו העולים לנוכח קבוצת נשים מוסלמיות שהתיישבה בצד המזרחי,דווקא במקום שעולי ההר היהודים נוהגים לעצור מול פני הקודש, בעוד הר הבית כולו ריק ופנוי לישיבה, הללו סירבו לזוז, וגם הבקשות משוטרי המקום להשליט את הסדר לפני תסיסה מיותרת נענו בסירוב. היהודים עקפו את קבוצת המוסלמיות, והללו פצחו מולם בקריאות וצעקות