סקרים אחרונים:הליכוד מאבד מנדטים הבית היהודי עולה

על פי מכון טלסקר יורד הליכוד ל-35 מנדטים בעוד הבית היהודי עולה ל-15.על פי סקר גיאוקרטוגרפיה שפורסם אמש יורד הליכוד ל-36 מנדטים בעוד הבית היהודי מתייצב על 13 כפי שקיבל גם בסקר עיתון ''הארץ'' שהתפרסם ביום ג' האחרון. 

עידן הראל 26/12/2012

(צילום: אורח)

סקרי הימים האחרונים מעידים כי מתקפת הליכוד על הבית היהודי רק עושה לבית היהודי טוב. על פי סקר של מכון TNS טלסקר שמתפרסם באתר וואלה ירד הליכוד לראשונה ל-35 מנדטים בעוד 'הבית היהודי' עולה לשיא של 15 מנדטים.

על פי הסקר ש"ס עומדת על עשרה מנדטים בעוד יהדות התורה מתנדנדת בין 5 ל-6 מנדטים ואילו מפלגות ''עם שלם'' ו'עוצמה לישראל' לא עוברות את אחוז החסימה.העבודה עם 18 ולפיד ולבני עם 10 ו-11 בהתאמה.

מסקר שערך השבוע פרופ' אבי דגני, נשיא קבוצת גיאוקרטוגרפיה עולה תמונה מעט שונה. על פי הסקר, הליכוד ביתנו מאבד בשבוע הזה מנדט אחד ועומד על 36, נפתלי בנט עומד על 13 מנדטים (כמו בסקר עיתון הארץ שפורסם ביום ג'), העבודה מאבדת אף היא מנדט וממשיכה מגמה של היחלשות בדרך ל-14 מנדטים, ציפי לבני צונחת מגובה 8 מנדטים לפני שבוע ל-4.5 מנדטים בלבד, יאיר לפיד מתחזק לעשרה מנדטים וחוזר לאחוזים שידע לפני שלושה שבועות, ש"ס מתחזקת, על אף מריבות מבית והשפעות חיצוניות ל-12 מנדטים ועוצמה לישראל בראשות אריה אלדד ובן ארי מופיעה עם 4 מנדטים. מי שעל פי הסקר נאבק עדיין באחוז החסימה הם תנועת קדימה, בראשות שאול מופז, הרב חיים אמסלם והירוקים הצעירים.