מבצע מחשמל לרוכשים דירה באשדוד

'קרן פייר' ב'מבצע מחשמל' לצרפתים באשדוד: הנחה של מאה אלף ₪ וחבילת מוצרי חשמל לרוכשים דירה בפרויקט 'הדר על הים'.

 

עידן הראל 25/08/2013

(צילום: אורח)

'מבצע מחשמל': יזמית הנדל"ן 'קרן פייר' יצאה במבצע מכירות אטרקטיבי במיוחד לעולים מצרפת, בפרויקט 'הדר על הים' שהיא מקימה בפרויקט המע"ר באשדוד. המבצע, שיימשך כעשרה ימים, כולל הנחה של מאה אלף ₪ וכן חבילת מוצרי חשמל, למי שירכוש דירה בפרויקט. חבילת מוצרי החשמל כוללת: מקרר, תנור, מכונת כביסה, מייבש כביסה, מדיח כלים, מיקרו גל וכן כיריים חשמליים.

ב'קרן פייר' ציינו כי מאז פרסום המבצע הייחודי, "נרשמה הסתערות של משרדי המכירות בפרויקט". אחד המקומות האטרקטיביים באשדוד, שהפך ללהיט נדל"ני עוד טרם הבנייה במקום, הוא רובע מע"ר בעיר. מדובר בשכונה חדשה שתקום במרכז העיר, סמוך למרינה ותכלול 1,250 יחידות דיור סמוך, כאמור, לסיטי ומרכזי הבילוי של. השכונה החדשה מאופיינת בבנייה לגובה קו ראשון לים התיכון. השכונה החדשה תכלול את כל השירותים הקהילתיים הנלווים לפרויקט בסדר גודל כזה, כמו גנים ובתי ספר.

יזמית הנדל"ן 'קרן פייר' בבעלותם של שלמה גרופמן וזלמן שובל מקימה במקום פרויקט מגורים יוקרתי 'הדר על הים'. הפרויקט כולל שני מגדלי יוקרה בני 22 קומות כל אחד, 79 דירות בכל מגדל. בימים אלה נמצאת 'קרן פייר' בעיצומו של שיווק המגדל השני, לאחר שמכרה את מרבית הדירות במגדל הראשון 'על הנייר', בעיקר לתושבי אשדוד ויהודים מצרפת, עוד בטרם החלה הבנייה במקום.

 'הדר על הים' ממוקם בקצה הדרומי מערבי של השכונה. לדוגמא, דירת 5 חדרים (135 מ"ר + 16 מ"ר מרפסת) בקומה ראשונה נמכרה, ב- 1,950,000 ₪.  דירת 4 חדרים בפרויקט (117 מ"ר + 14 מ"ר מרפסות) נמכרה ב- 1,700,000 ₪.

אורן רוזנברג, סמנכ"ל שיווק ומכירות ב'קרן פייר': "הדר על הים' נהנה ממיקום אטרקטיבי עם נוף פתוח לים. כיום, כאשר אנשים עולים במעלית לקומות 4- 5 הם רואים את הנוף המרהיב, דבר שמעלה אוטומטית את ערך הדירה. אנשים פשוט מוכנים לשלם יותר על נוף כזה".