הזוכה בעיתונאי המעצבן הוא...גדעון לוי

"האגודה לזכות הציבור לדעת" מבקשת לבשר על תוצאות הסקר הציבורי שערכה, לבחירת "העיתונאי המעצבן ביותר- בעיתונות המודפסת" לשנת התשע"ד 2013. גדעון לוי- הזוכה בתואר העיתונאי המעצבן ביותר בעיתונות המודפסת, עמירה הס במקום השני, בן כספית במקום השלישי.

 

 

עטרת זרביב 11/09/2013

(צילום: אורח)

(צילום: אורח)

dir="rtl">"האגודה לזכות הציבור לדעת" בגדעון לוי מעיתון ''הארץ'' לתואר הלא מכבד של העיתונאי המעצבן ביותר בעיתונות המודפסת, עמירה הס במקום השני, בן כספית במקום השלישי.


במקום הראשון זכה עיתונאי "הארץ", מר גדעון לוי (כ- 30% מהקולות). אחריו בהפרש קולות קטן יחסית הגב' עמירה הס, גם היא מעיתון "הארץ" ובמקום השלישי מר בן כספית, בעבר עיתונאי ב"מעריב" וכיום ב"סופהשבוע". באגודה מציינים כי מר גדעון לוי והגב' עמירה הס, הובילו לסירוגין לכל אורך הסקר.

בכנס שוחרי האגודה שיתקיים הערב ינאם השר לשעבר, מר משה כחלון, יו"ר המרכז לרפורמות ומנהיגות במכללה האקדמית נתניה.

זוהי השנה השלישית בה נערך סקר זה. לפני כשנתיים "זכה" בתואר מר רזי ברקאי כעיתונאי המעצבן היותר ברדיו ובשנה שעברה "זכה" בו מר אמנון אברמוביץ מערוץ 2 כעיתונאי המעצבן ביותר בטלוויזיה.

פרופ' אלי פולק, יו"ר האגודה: "הסקר, אשר שם דגש על החובה למלא את כללי האתיקה העיתונאית, מבטא את חוסר שביעות רצונו של הציבור מהתנהלותם של אותם עיתונאים. אנו תקווה כי תוצאות הסקר יהוו פתח לשינוי  אצל המועמדים ומאחלים למר גדעון לוי כי בשנה הבאה יזכה בפרס הישראלי לביקורת התקשורת שאנו מעניקים מדי שנה".

האגודה הזמינה את מר גדעון לוי לקחת חלק באסיפה השנתית שלה הערב, ולקבל בעצמו את התעודה. נכון לכתיבת שורות אלו, עד כה ההזמנה טרם נענתה.