פיתוי מתוק במשקל קטן

חברת אחוה, יצרנית החלוה הישראלית הוותיקה, ממשיכה את התבססותה בתחום חטיפי החלוה ומשיקה:
חטיפי מיני חלוה אחוה אישיים באריזה מהודרת ובשלושה טעמים. חטיפי מיני חלוה אחוה בטעמי וניל, פולי קקאו ופיסטוק, בעלי פריכות נעימה, במשקל חדש של 12 גרם בלבד לחטיף ומשווקים במארז מהודר של 18 יחידות

ליאת עפרי 21/10/2013

(צילום: אורח)

dir="rtl">חברת אחוה, היצרנית המובילה בישראל של מוצרי חלווה, טחינה ודברי מאפה מאז 1929, מפתיעה בפיתוח חדשני בתחום חטיפי החלוה בישראל ומשיקה מארז חטיפי מיני חלוה ייחודי וראשון מסוגו על המדף. מלבד הטעם הנהדר, מדובר בפיתוח ראשון מסוגו, הנעשה באמצעות טכנולוגיה ייחודית שפותחה ב"אחוה", של חטיפי חלוה במשקל של 12 גרם בלבד, כשכל חטיף ארוז בנפרד ובצבע שונה. כל מארז, המעוצב באריזה מהודרת ובגוון זהב, מכיל 18 חטיפים בחלוקה שווה לחטיפים בטעם וניל, פולי קקאו ופיסטוק. החטיפים נימוחים בפה, טעימים להפליא ומכילים כ- 50% טחינה גולמית משובחת של אחוה, המאפשרת ליהנות גם מערכים תזונתיים בריאותיים ומיטיבים.  

לדברי יובל מלאך, סמנכ"ל השיווק של חברת "אחוה", החברה משווקת חטיפי חלוה בגדלים שונים, החל מחטיף 100 גרם ועד לחטיף במשקל של 25 גרם. אחוה חולשת כיום על כ- 50% משוק החלוה הארוזה בישראל ומוצריה משווקים ברשתות שיווק רבות ברחבי העולם, עם מחזור מכירות שנתי של למעלה מ- 120 מיליון ₪. כחלק ממגמה עולמית השמה דגש על גודל וחוויה, חיפשנו להקטין את חטיף החלוה המסורתי ולהגישו לצרכן בכמות מדודה ושקולה עוד יותר, שלא תעלה על 15 גרם. בפיתוח מאומץ ובאמצעות טכנולוגיה מתקדמת, הצלחנו להשיג זאת ואנחנו מאוד מרוצים מן התוצאה. לדבריו, באחוה מקווים לראות את "מיני חלוה אחוה", כאלטרנטיבה לחטיפים מתוקים אחרים וצפי המכירות בשנה הראשונה מוערך בכ- 3 מיליון ₪.

לדברי הדיאטנית יעל דרור ממרפאת "מדיקס", טחינה ושומשום נחשבים למאכלים מאד בריאים המגיעים אלינו כמעט ללא התערבות, ישר מהשדה. הטחינה עשירה בברזל, סידן וחומצות שומן חיוניות, בעלת טעם עשיר ומרקם ממכר. הפיכתה של הטחינה הבריאה לחלוה, מספקת הנאה מתוקה ושומרת על היתרונות התזונתיים שבטחינה. אחת הבעיות באכילת חלוה היא שקשה להפסיק לנשנש כאשר מתחילים... כי הטעם והמרקם פשוט "משתלטים" ואנו מבטיחים לעצמנו שזו תהיה החתיכה האחרונה, אבל לא עומדים בהחלטה. חטיפי ה"מיני חלוה" החדשים של אחווה הם פיתרון נהדר להנאה המתוקה, באופן שמאפשר לשלוט על הכמות והמידה. חטיפי המיני חלוה של אחווה, מגיעים ב - 3 טעמים: וניל, קקאו ופיסטוקים. כל חטיף מגיע באריזה אישית שמאפשרת שליטה טובה על כמות המתוק שאוכלים. חטיף חלוה בודד במשקל של 12 גרם מכיל כ-64 קלוריות בלבד! החטיפים מכילים כ - 50% טחינה גולמית משובחת של אחוה ואפשר להכניס אותם לתיק לאכילה תוך כדי יום העבודה, הלימודים או לצד השתייה החמה, כאשר מרגישים צורך בנשנוש מתוק מהטבע.

חברת אחוה מתמחה בייצור חלוה איכותית מסוגים שונים, טחינה גולמית, סדרת מוצרים אורגנים, סדרת מוצרים ללא סוכר, עוגות ומגוון מוצרי מאפה, חטיפי דגנים, תרכיזים לשתייה וממתקים. החברה מעסיקה כ-235 עובדים וכ-20% ממוצריה מיועדים לייצוא. החברה פועלת על פי בתקני האיכות המתקדמים בעולם ומבוססת על מדיניות של שיווק מוצרים במחירים אטרקטיביים.

מחיר מומלץ לצרכן: 11 - 13 ₪ לאריזת 220 גרם.

כשר פרווה בהשגחת בד"צ העדה החרדית ירושלים.

להשיג ברשתות השיווק והחנויות המובחרות.