מועדון ''האוהל'' ברמת גן יאפשר כניסה חינם לחיילי המילואים

ה''אוהל''- מועדון לצעירי רמת גן שנפתח לאחרונה בעיר רמת גן הודיע כי אירוע הפתיחה יעמוד בסימן הצדעה לצה''ל במסגרת זו יוענקו כרטיסי כניסה חינם לחיילי העיר שגויסו בצו 8 למערכה. יו''ר המחלקה למורשת ישראל וחבר מועצת העיר חיים גלרמן אמר כי:''מחובתינו'' לתרום להרמת המורל של חיילי העיר, ''האוהל'' שהוקם על מנת לתת מענה תרבותי ערכי יהודי וציוני הינו המקום הנכון לקיים הצדעה לחיילים הגיבורים''.

עידן הראל 22/07/2014

(צילום: אורח)

style="text-align: right;" dir="rtl">מועדון ה''אוהל'' לצעירי רמת גן שהוקם לאחרונה מציע אלטרנטיבה לבילוי בדיסקוטקים פאבים ובמקומות הבילוי המקומיים, ונחשב כמקום בילוי עם ערך מוסף ותוכן כאשר כל הבילוי מלווה כמובן באוכל כשר.כחלק ממהפכה בתרבות הבילוי של המגזר הדתי והמסורתי ברחבי הארץ החליטו חבר הנהלת העיר אביהוא בן משה וחבר מועצת העיר ויו''ר המחלקה למורשת ישראל חיים גלרמן יחד עם טוביה עזורי מנהל המחלקה להרים את הכפפה התרבותית ולתת מענה נקי וערכי לצעירים הדתיים והמסורתיים ברמת גן וייסדו יחד עם חברת ההפקה ''עט תקשורת'' הנמצאת בבעלות איש העסקים הדתי עמיעד טאוב את מועדון ''האוהל'' ברמת גן.

באירועי הפתיחה המתוכננים יכללו:מופע של תיאטרון פלייבק ולאחריו מופע סטנדאפ מלא של קובי אריאלי ב-07.08.14.מופע של האמן הצעיר והמבטיח ישי ריבו ב-04.09.14 והמופע ''רוקד בין שני עולמות'' של גולן אזולאי ב-30.10.האירועים מתקיימים באולם הפיס ''אוהל שם'' ברמת גן וכרטיסים ניתן כבר לרכוש במחלקה למורשת ישראל ברמת גן:03-5093817. מחירי הכרטיסים עומדים על 30 ש''ח בלבד. וחיילי העיר שגויסו למערכה מוזמנים לפנות למחלקה לקבלת כרטיס חינם.

יו''ר המחלקה למורשת ישראל וחבר מועצת העיר חיים גלרמן אמר כי:''בתקופה כזו אנו רואים זאת כחובה לתרום להרמת המורל של חיילי העיר, ''האוהל'' שהוקם על מנת לתת מענה תרבותי ערכי יהודי וציוני הינו המקום הנכון לקיים הצדעה לחיילים הגיבורים''.