הוליווד בירושלים: כוכב הקולנוע האמריקאי ריצ'רד גיר כבש את הבירה הישראלית

ראש העיר ירושלים ניר ברקת נפגש עם כוכב הקולנוע ריצ'רד גיר המצטלם בירושלים לסרטו החדש של הבמאי המוערך יוסף סידר "אופנהיימר". ברקת לכוכב הקולנוע ריצ'רד גיר בפגישתם בירושלים: "אני שמח שבחרתם בירושלים לצילום הסרט אופנהיימר, זו התפאורה היפה בעולם".

עטרת זרביב 02/04/2015

(צילום: אורח)

dir="rtl">ראש העיר ירושלים ניר ברקת נפגש עם כוכב הקולנוע ריצ'רד גיר המצטלם בירושלים לסרטו החדש של הבמאי המוערך יוסף סידר "אופנהיימר". ברקת סיפר לגיר כי בזכות מיזם הקולנוע שהוקם בירושלים, בירת ישראל הפכה בשנים האחרונות למרכז קולנוע בינלאומי והיא מושכת אליה צילומי סרטים וסדרות מהשורה הראשונה ששמים את ירושלים על מסכי העולם כולו שוב ושוב, "אני שמח שבחרתם בירושלים לצילום הסרט, זו התפאורה היפה בעולם" הוסיף ברקת.

הסרט החדש זוכה לתמיכה המיזם לקולנוע של עיריית ירושלים והרשות לפיתוח ירושלים המוערכת בלמעלה מחצי מיליון דולר, ומצטרפת להשקעה של עשרות מיליוני ש"ח שכבר הושקעו בהפקות קולנוע וטלוויזיה בירושלים ע"י המיזם בשנים האחרונות. 

סרט זה מצטרף לשורה ארוכה של סרטים וסדרות שנעשו בעבר בעידוד ותמיכת והמיזם לקולנוע וטלוויזיה של הרשות לפיתוח ירושלים ביניהם סרטו הקודם של סידר "הערת שוליים" ו"סיפור על אהבה וחושך" סרטה של השחקנית והבמאית נטלי פורטמן העתיד לצאת לאקרנים בקיץ הקרוב, סדרות טלוויזיה בינלאומיות כגון "דיג" אשר משודרת בארה"ב ובארץ בימים אלה ועשרות סדרות ישראליות מצליחות אשר מראות את יופיה של ירושלים בכל מסך בעולם.