סוגרים חופשה משפחתית לקיץ? כדאי שתקראו

אם החלטתם לנסוע בקיץ הזה לחופשה מהנה עם כל המשפחה חשוב מאוד שתהיו מודעים לכל מיני נקודות חשובות, כמו למשל טיסות זולות, ביטוח נסיעות לחו"ל, בית מלון מתאים לחופשות משפחתיות, מיקום ביחס לערי הבירה, אטרקציות לילדים ועוד. במאמר זה נתמקד בכל הקשור אל ביטוחים משפחתיים לנסיעה לחו"ל.

עמי שרון 28/05/2015

(צילום: אורח)

dir="rtl">מבטחים את כל המשפחה

חופשה בחו"ל עם כל המשפחה תספק לכם חוויה לכל החיים, אך בכדי שהחוויה תהיה מושלמת תצטרכו לוודא שאתם ערוכים למצבים בריאותיים שונים, אם מדובר על שן כואבת, שפעת או שאחד הילדים נפל ונפצע ואתם זקוקים לטיפול רפואי. יש לזכור שאותה סיבה שתהפוך את הנופש שלכם לכל כל מהנה ומעניין היא גם אותה סיבה שיכולה להפוך את הנופש לבעייתי אם מרגישים שלא בטוב. כאן מדובר על מדינה זרה בו לא יכולים ללכת  לסניף קופת החולים במקרה בו אתם או הילדים לא מרגישים טוב ולכן חשוב מאוד לדאוג לאלטרנטיבה איכותית, כי בריאות לא מזניחים. ביטוח נסיעות לחו"ל לכל המשפחה הוא הביטוח שנועד להבטיח לכם הגנה מקסימאלית בחו"ל.

ביטוח נסיעות - לכל המשפחה

ביטוח נסיעות לחו"ל יבטיח לכם ולכל המשפחה הגנה מקיפה בכל הקשור אל הבריאות שלכם. חשוב לקחת בחשבון שיש מסלולי ביטוח שונים לחו"ל ולכן חשוב מאוד לבדוק מהו המסלול המתאים ביותר להרכב איתו אתם יוצאים, לאותה מדינה בה אתם מתכננים לנפוש ולתקופת הזמן בה אתם מתכננים להיות בחו"ל. בנוסף, יש לקחת בחשבון שכל פוליסה כוללת כיסויים בסיסיים והרחבות מסוימות וחשוב מאוד שכל אחד יבחר את אותן הרחבות שמתאימות לו ולמשפחתו בהתבסס על מחלות רקע, מצבים רפואיים, גילאי של הילדים ועוד. ביטוח נסיעות לחו"ל מוטב לרכוש מיידית בעת סגירת כרטיסי הטיסה ובית המלון וזאת על מנת שיהיה לכם מספיק זמן לעבור על הפוליסות הקיימות ולבחור את אותו ביטוח נסיעות שמתאים לכם ולבני המשפחה שלכם.

פרמטרים של ביטוח נסיעות לחו"ל

הפרמטרים המרכזיים בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל אותם יש לקחת בחשבון הם:

כיסוי הוצאות רפואיות- תמיד חשוב לבחור את הסכום של כיסוי ההוצאות הרפואיות על ידי חברת הביטוח. יש אנשים שבוחרים ללכת על המינימום, כמו למשל 250 אלף דולרים וזאת משום שהם נוסעים לכמה ימים ולמדינה מפותחת וסבורים שסכום זה מספיק להם ויש אחרים שמחליטים לספק למשפחה שלהם את ההגנה המקסימאלית ולבטוח אותם בהוצאות רפואיות בשווי של מיליון או שני מיליון דולרים.

כיסוי מטען- ניתן לבחור כיסוי מקיף של המטען וצד שלישי או שניתן לבחור ולוותר על הכיסוי, רק קחו בחשבון שאם חברת התעופה מאבדת את המזוודה שלכם ויש בה דברי ערך קרוב לוודאי שתצטרכו להשלים מכיסכם את קניית הפריטים החדשים.

כיסוי תאונות אישיות בחו"ל- לא נכלל בכל ביטוח נסיעות אך חשוב מאוד שייכלל.

לסיכום, נסיעה לחו"ל מחייבת ביטוח נסיעות לחו"ל ואת על מנת להבטיח לעצמכם ולבני המשפחה שבמקרה בו חס וחלילה קורה משהו וזקוקים לפתרונות רפואיים, חברת הביטוח היא זו שתישא ברוב ההוצאות.