שואב אבק עוצמתי בעל כח שאיבה כפול

שואב האבק בעל המנוע הדיגיטלי V6 של דייסון מהווה את הליבה של כל שואבי האבק הדיגיטליים החדשים של דייסון. הוא מספק עוצמת שאיבה חזקה יותר מכל שואב מוט אחר בצורה קומפקטית - כך ניתן להשתמש בו לניקוי, השטיח, התקרה וכל מה שביניהם אפילו המכונית.

רות עפרי טאוב 12/08/2015

(צילום: אורח)

(צילום: אורח)

dir="rtl">ה-Dyson V6 Total Clean הוא שואב האבק האלחוטי החזק ביותר שלנו עד כה, המאפשר לכם להתמודד עם כל סוגי האבק והלכלוך תוך ניצול הרבגוניות האלחוטית שלו.  לשואב סינון יעיל המסיר 99.97% מהחלקיקים, אפילו בגודל של 0.3 מיקרון, תוך לכידת אלרגנים ופליטת אוויר נקי יותר.

מדבריו של ג'יימס דייסון, "השקענו מעל 250£ מיליון בפיתוח מנוע המוגן בפטנט בתפוקה של עד 110,000 סל"ד. ההספק של המכשיר ביחס לגודלו מאפשר לנו לשמור על עיצוב קומפקטי ולספק יותר עוצמה מכל מכשיר אחר".

שואב האבק מסופק עם שני ראשי ניקוי להתמודדות עם כל סוגי הלכלוך:

1.ראש ניקוי בהנעה ישירה - המעניק 150% יותר כוח בראש הניקוי.

לעיתים קרובות, כתמים ולכלוך שנשפך, כגון בוץ שהילדים הביאו איתם מהגינה או פתיתי מאפים שהתפוררו ונפלו, נרמסים אל תוך סיבי השטיח. שואבי אבק רבים אינם מצליחים לשחרר את הלכלוך העיקש ופשוט עוברים על פני השטיח.  כתוצאה מכך, סיבי השטיח שלכם מהווים מקום מסתור לאבק ולכלוך, שלא לדבר על 1,000 קרדיות אבק הבית המסתתרים בכל מ"ר בשטיח שלכם.

לראש הניקוי בהנעה ישירה בדייסון V6, עוצמת מברשת חזקה ב-150%. הוא  מניע את סיבי השטיח יותר חזק מכל מכשיר אלחוטי אחר וכך הוא מתמודד עם לכלוך וכתמים עיקשים.

2. ראש ניקוי רצפות - מתמקד בלכלוך ובחלקיקי אבק

תנועה ערה של אנשים ובעלי חיים מותירה בבית שאריות אבק מיקרוסקופיים לרבות אבקנים, נבגי עובש ואלרגנים אשר נדחסים למקומות קשים לגישה בחריצי הרצפה והאריחים. 

לכן, בראש ניקוי הרצפות של דייסון זרימת האוויר מתמקדת בהסרת חלקיקי אבק מתוך עומק החריצים וכן איסוף לכלוך גדול בו זמנית.  המוט מאפשר תנועה של 180 מעלות, כך אתם יכולים להגיע לפתחים וחללים קשים לגישה. 

סינון יעיל - מסיר 99.97% מהחלקיקים, אפילו בגודל של 0.3 מיקרון. לעיתים קרובות, שואבי אבק פולטים חלקיקי אבק מיקרוסקופיים חזרה אל תוך הבית.  חומר חלקיקי זה, הנישא באוויר, נוטה להיצמד למשטחים שונים ברחבי הבית.

המהנדסים של דייסון עצבו את מסנן המנוע במטרה להגביר את יעילות לכידת האלרגנים ופליטת אוויר נקי יותר.  הסינון של Dyson Total Clean מסיר 99.97% מהחלקיקים, אפילו בגודל של 0.3 מיקרון, כגון אלרגנים או עשן. 

נתונים על המנוע הדיגיטלי של דייסון: V6

· מנועים קונבנציונאליים מסתובבים 25,000 פעמים בדקה, מנועי מכוניות רושמים 19,000 סל"ד ומנועי סילון - 17,000 סל"ד.  מנוע V6 הדיגיטלי של דייסון מסתובב 110,000 פעמים בדקה.

· דייסון השקיעה 250£ מיליון בווסט פארק, מתקן הייצור שלה למנועים מתקדמים.  לווסט פארק היכולת לייצר 11 מיליון מנועים בשנה.

· רצפות הייצור של ווסט פארק משתרעות על פני 12,000 מ' וכוללות 6 קווי יצור עם יותר מ-50 תחנות רובוטיות.

· תחנות מהותיות בפס הייצור כוללות: תחנת הרכבת מגנטים, הרכבת רוטורים, חדר נקי ו-stator winding row.

מספרים חשובים:

· 70: 90%  מהטכנולוגיה של דייסון מיועדת לייצוא; ניתן לרכוש אותה כיום ביותר מ-70 מדינות ברחבי העולם.

· 300: דייסון מגייסת כעת 300 מהנדסים לצוות ההנדסה שלה.  הם יצטרפו לצוות הכולל יותר מ-2,00 מהנדסים ומדענים.

· 5£ מיליון: דייסון עובדת עם יותר מ-30 אוניברסיטאות בפיתוח טכנולוגיות מוקדמות, לרבות השקעה של 5£ מיליון במעבדת רובוטיקה משותפת ב-Imperial College London וקתדרה למכניקת הזורמים באוניברסיטת קיימברידג'.

· 50£ מיליון:  בשנת 2013, דייסון ייצרה את המכשיר ה-50 מיליון שלה.  בנובמבר 2014, צפויה דייסון למכור יותר ממיליון מכונות ברחבי העולם.

· 330£ מיליון: דייסון היא אחת ממשלמות המיסים הגדולות ביותר בבריטניה ואחת המעסיקות, המשקיעות והיצואניות המצליחות ביותר.  אנו משקיעים שליש מהרווחים שלנו בפיתוח מוצרים חדשים על מנת להניע את הצמיחה העתידית שלנו.  בשלוש השנים האחרונות, הוצאות המס של חברות דייסון בבריטניה הסתכמו ב-330£ מיליון.

· 1.2 מיליארד: השקעה ארוכת טווח ב-Dyson's digital motors וטכנולוגית שאיבה אלחוטית חדשה הניעה את המכירות והגבירה את המחזור ל-1.2£ מיליארד בשנת 2012.  השוק בארה"ב הוא כיום הגדול ביותר של דייסון ולאחריו יפן.