נושא:5 רעיונות מדליקים לבר או בת מצווה

בר ובת מצווה נחשבים בין האירועים החשובים ביותר בחיינו, זוהי יום ההולדת שנזכור כל החיים, לכן חשוב מאוד להשקיע באירוע זה על מנת להדגיש את חשיבותו וליצור זכרונות נעימים לעתיד.במדריך זה אספנו עבורכם 5 רעיונות מדליקים ביותר לבר או בת מצווה. כמובן שהחגיגה תעבור בדרך כלל באולם, לכן, אנו נפרט דווקא על תוספים ואטרקציות שניתן להוסיף לחגיגה הגדולה.

עידן הראל 16/10/2016

(צילום: עמיעד טאוב)

dir="rtl">בר ובת מצווה נחשבים בין האירועים החשובים ביותר בחיינו, זוהי יום ההולדת שנזכור כל החיים, לכן חשוב מאוד להשקיע באירוע זה על מנת להדגיש את חשיבותו וליצור זכרונות נעימים לעתיד.

במדריך זה אספנו עבורכם 5 רעיונות מדליקים ביותר לבר או בת מצווה. כמובן שהחגיגה תעבור בדרך כלל באולם, לכן, אנו נפרט דווקא על תוספים ואטרקציות שניתן להוסיף לחגיגה הגדולה.

רעיון מספר 1 - מופע אורות

מופע אורות זו  אטרקציה לבר מצווה והינה מבוקשת מאוד בקרב האירועים. ישנם מספר סוגים של מופע אורות, אחד מהם הוא ריקוד מיוחד של אנשים עם חליפות זוהרות ואורות לדים שונים מה שיוצר ביחד מופע בלתי נשכח. חוץ מהחליפות, קיים גם מופע אורות בו אמן מצייר על מסך מיוחד עם צבעים זוהרים - כל זה קורה בחושך מוחלט ולכן המראה הוא מרהיב ביותר.

רעיון מספר 2 - מופע טלפתיה

מופע טלפתיה הוא בין המופעים המבוקשים ביותר לבר או בת מצווה, לחתונות ואירועים שונים אחרים. המופע כולל אדם ששואל את הקהל שאלות שונות ומבקש מהם, לדוגמה, לחשוב על מילה כזו או אחרת, כאשר האדם שנבחר חשב על מילה ספציפית, אומן הטלפתיה מגלה את המילה ובכך מזעזע (בצורה טובה) את הקהל. אין ספק כי סוג מופע זה משאיר את הקהל בהלם טוב ורמת הביקוש של מופע זה כהפעלה לבר מצווה עולה כל שנה.

רעיון מספר 3 - ספר הקדשה

כחלק מאטרקציה לבת מצווה ניתן לשים בכניסה לאולם ספר ריק שמזמין את האורחים למלא אותו באיחולים לילדת בת מצווה. עלות של תוספת זו היא לא גבוהה במיוחד, אך תשאיר זכרון מאוד מיוחד לעוד שנים רבות.

באירועים (כגון חתונות, ימי הולדת, ברית מילה ועוד) שהשתמשו בהם בספרי הקדשה כתוספת, האורחים רשמו איחולים מאוד מיוחדים ומצחיקים. חלק מהחוגגים מעדיפים להקליט את האיחולים שלהם בוידאו שזו גם אופציה נחמדה.

רעיון מספר 4 - הופעה חיה

כמו כל מופע לבר מצווה או בת מצווה, ניתן להזמין הופעה חיה. לפי סטטיסטיקה, דווקא הופעות חיות מגבשות מאוד בין האורחים וגורמים כמעט לכולם לקום מהכיסא ולרקוד.

רעיון מספר 5 - מופע ראפ

זוהי אטרקציה שצוברת תאוצה רק בשנים האחרונות ועדיין לא כל כך מוכרת בארץ. מדובר על אדם שיודע לחרוז משפטים בצורה מהירה, הוא שואל את הקהל שאלות כגון "איך לדעתכם, אנחנו נחגוג בעתיד יום הולדת 25 לילד בר מצווה שלנו" ורושם על לוח מחיק את התשובות המצחיקות והמעניינות ביותר. לאחר מכן, הוא מצליח איכשהו לחרוז בין כל המשפטים ולהפוך אותם לשיר ראפ מיוחד במינו.