חדרי נוער מעוצבים - טיפים מועילים לקראת עיצוב החדש מחדש

יש הרבה מאוד פריטי עיצוב מסוגננים ומעניינים לחדרי הנוער העכשוויים מפתרונות אחסון פרקטיים ואסתטיים להפליא דרך מיטות נוער מיוחדות ועד פינות מדיה, שולחנות כתיבה וארונות בגדים בשיק המתכתב עם המגמות בעולם.

האוס אין 31/10/2016

dir="rtl">הגיע הרגע בו המתבגרים שלכם רוצים לשדרג ולגוון את החדר שלהם וכתוצאה מכך אתם יוצאים עמם למסע קניות בעקבות עיצובים לחדר. למרבה השמחה, יש הרבה מאוד פריטי עיצוב מסוגננים ומעניינים לחדרי הנוער העכשוויים מפתרונות אחסון פרקטיים ואסתטיים להפליא דרך מיטות נוער מיוחדות ועד פינות מדיה, שולחנות כתיבה וארונות בגדים בשיק המתכתב עם המגמות בעולם.
החשיבה של הרלוונטיות לטווח הארוך לצד הצד הפונקציונאלי שיענה על הצרכים המשתנים של בני הנוער, הובילו את זירת העיצוב להציע רהיטים עדכניים ומפתיעים.
כמובן שלפני הכל, חשוב לשים דגש על איכות וטיב החומרים, עץ מלא בריא ונושם עמיד לאורך זמן שמשתבח עם השנים, דבקים נטולי כימיקלים רעילים וצבעים ידידותיים לסביבה, זאת כדי לאפשר חדר לא רק אופנתי אלא גם איכותי.

מיטות הנוער - פרי סטייל לפי בחירה
הבדל משמעותי בין חדר ילדים לחדר נוער הוא המיטה. מיטות הנוער מגיעות בגדלים המותאמים למתבגרים הגבוהים של ימינו שאוהבים להשתרע במיטה וכן לבצע שלל פעולות באזור הפנאי מלמידה דרך מחשב נייד ועד קריאה בטאבלט, צפייה בטלוויזיה ועוד. זו הסיבה שמיטה וחצי היא המיטה השימושית ביותר לחדרי נוער שנעה במידות 100-120 ס"מ רוחב ואורך בסביבות 190 ס"מ. מעבר לממדי המיטה, הרי שניתן לראות מחד, עיצובים מודרניים כמו מיטות בשיק אסימטרי, עיצוב בהשראה יפנית של מיטות נוער הנושקות לרצפה (ראו כאן דגם מעוצב לדוגמה), גבי מיטה גבוהים במיוחד ומאידך, עיצוב נוסטלגי המתרפק על העבר כמו מיטות לנערות עם גב ראש קפיטונאז' אצילי משובץ של אבנים דמויות קריסטל נוצצות או מיטה עם אפיריון שמוסיף הילה קסומה.
המבחר המסחרר של סגנונות מאפשר לכל נער ונערה והוריהם לבחור את המיטה המעוצבת המתאימה ביותר לחדר, בין אם כזו המתמזגת בגוונים הנקיים ובקווים הישרים באופן הרמוני במרחב או להפך, מייצר ניגוד מעניין על רקע יתר הפריטים והצבעים הדומיננטיים בחלל.

שילובים מעניינים בין חומרים
אלמנט בולט נוסף בזירת חדרי הנוער שהוא חידוש בתחום הוא בחיבור המרתק בין חומרי גלם. אם עד כה ניתן היה למצוא בעיקר מיטות נוער מעץ מלא שהוא החומר הבלעדי במיטה או בפריט, הרי שכיום אפשר לאתר פריטים שעדיין שומרים בקנאות על העץ המלא אך משלבים אותו ביחד עם חומרים עדכניים ומודרניים כמו למשל, פלטות זכוכית ורגלי מתכת תעשייתית להשגת מראה אורבני אופנתי, ארון העומד על קורות מתכת תעשייתית, הטמעה של זכוכית אובאלית בארונות בגדים בסגנון עיצוב כפרי או קלאסי ועוד.

הפריטים שעושים הבדל
בנוסף לשילובים בין חומרים, אפשר לראות מוטיבים ודוגמאות מיוחדות בעץ כמו למשל, חריצים בארונות ובגבי המיטה, רגליים מגולפות ועוד. מבחינת גוונים, נכנסו לחדרי ילדים לצד הצבעים הבהירים כמו לבן, קרם ושמנת גם צבעים של חום אדמה, תכלת, אפור, מוקה ועוד.
אפשר לבחור את הצבעוניות של הפריט או להוסיף נגיעות של גוון כמו למשל, מיטה לבנה עם מגירות סגולות או כתומות וכך להוסיף צבעוניות לרהיט ולחלל.
הצבע או הדקורציות יכולים לבוא לידי ביטוי גם באמצעות פריטים משלימים כמו כוורות מודולאריות פתוחות בעלות אפקט תלת ממד, מידוף מסוגנן, ספסל עם ריפוד בהשראה אריסטוקרטית או שידות טואלט עם כותרות מסוגננות.

המאמר נכתב על ידי האוס אין המתמחה בעיצוב וייצור חדרי ילדים מחומרים טבעיים ועץ מלא.