אור ים - פרויקט התנופה הגדול של אזור הצפון

מדינת ישראל נמצאת בשנים האחרונות בתנופה אדירה בכל הקשור לתחום הבנייה, עוד ועוד בניינים קמים במהירות מדי שנה ומספקים מגורים לזוגות צעירים רבים. אם בעבר רכישת דירה הייתה דבר יחסית מובן מאליו הרי שהיום הזוגות הצעירים לא תמיד מצליחים להגיע לדירה בבעלותם ולכן מציאת פרויקט מתאים, הן מבחינת המחיר והן מבחינת הצרכים דורשת מאמץ לא מבוטל.

עידן הראל 18/04/2017

(צילום: עמיעד טאוב)

dir="rtl"> פרויקט אור ים הוא אחד הפרויקטים הטובים ביותר בשנים האחרונות, מדובר בפרויקט של כארבעת אלפיים יחידות דיור שבהן אמורים לגור בעיקר זוגות צעירים שרוצים להתחיל את החיים ברגל ימין. המיקום הוא מצוין שכן אור עקיבא הפכה בשנים האחרונות לעיר מפותחת מאוד וכך גם אפשר להרוויח את הקרבה לים והטבע של הצפון ועדיין להישאר קרובים לאזור תל אביב והמרכז. יש החלטות קלות מאוד בחיים, בחירת דירה בפרויקט יוקרתי ומצליח ועם זאת במחיר משתלם זו בהחלט אחת מהן.

בית עם גינה או פנטהאוז בקומה ה-15? אתם מחליטים
פרויקט אור ים הוכתר כבר עכשיו כספינת הדגל של אור עקיבא ולאחר אכלוס כל הדירות והבתים בפרויקט, אוכלוסיית העיר אמורה להיות מוכפלת ואף יותר מכך. היתרון הגדול של הפרויקט על פני פרויקטים אחרים נעוץ בעובדה שהוא משלב גם בתי קרקע וגם בניינים רבי קומות כך שכל משפחה יכולה לבחור את מה שמתאים לה. בנוסף, הפרויקט יכלול לא רק דירות גדולות בנות חמישה חדרים אלא גם דירות צנועות יותר שלושה חדרים בגודל של כתשעים מטרים שיתאימו יותר לזוגות צעירים או משפחות קטנות. יש הרבה מאוד פרויקטים במדינת ישראל שעתידים להיבנות בשנים הקרובות, אין ספק שפרויקט אור ים הולך להיות אחד הגדולים הן בישראל בכלל והן בגוש דן בפרט.

לגור צמוד לים במחיר אטרקטיבי
אחד הפרמטרים החשובים ביותר עבור בית או דירה זה כמובן המיקום ומה שמסביב לאזור המגורים שבחרנו. דירה עם נוף לים או בית צמוד קרקע בצמוד לחורשות עצים גבוהים נשמע אולי כמו חלום אבל בפרויקט החדש באור עקיבא אתם יכולים להגשים את החלום ואפילו במחיר אטרקטיבי ושווה לכל כיס. אור עקיבא אומנם אינה נמצאת על שפת הים התיכון אבל המרחק מהשכונה לים הוא דקות בודדות וכל מי שיבחר באור ים יוכל להתחיל את הבקרים שלו בהליכה בים או לסיים את יום העבודה עם בירה צוננת על החוף. אם נשווה את המחירים של הדירות בפרויקט לעומת דירות באזורים אחרים הסמוכים לים כמו תל אביב, בתם ים או ראשון לציון נוכל להיווכח כי המחירים בהחלט מצוינים ובוודאי יש לכך השפעה רבה על ההחלטה שלכם. נגמרו הימים שבמחיר שפוי נוכל להשיג רק דירה ישנה או קטנה, עכשיו אתם יכולים לחשוב בגדול ולהשיג לעצמכם דירה ממש ליד הים.