השוואת מחירים ואיכות בקפסולות קפה

במשך שנים, ישראלים היו רגילים לשתות קפה "פשוט" יחסית. בין אם זה קפה נמס ובין אם זה קפה טורקי או שחור כפי שנהוג לקרוא לו בישראל. אך בשני העשורים האחרונים אנחנו יכולים לראות שינוי ניכר בצריכת הקפה, הן בכמויות והן באיכויות.

 

אביעד ברטוב 07/02/2018

(צילום: אורח)

 

 

 

אנחנו יכולים למצוא לכך שתי דוגמאות, הראשונה, חברות בינלאומיות אשר מייצרות ומשווקות נס קפה נכנסו לארץ והמוצרים שלהם הפכו מאוד פופולאריים בקרב הישראליים. הדוגמא השנייה בולטת לא פחות, יותר ויותר ישראלים מחזיקים מכונות אספרסו בבית ובמשרד בעזרתן אפשר להכין אספרסו בצורה קלה ופשוטה.

 

כמעט בכל בית אפשר למצוא היום מכונה שעובדת עם קפסולות קפה, אותן ניתן למצוא במגוון רחב של חנויות אשר מוכרות קפסולות בטעמים שונים. אנחנו יכולים למצוא חנויות ייעודיות למכירת מוצרי קפה וקפסולות בפרט, וכן אנחנו יכולים למצוא סופרמרקטים, מכולות וחנויות כלליות אשר משווקות קפסולות של חברות שונות.

 

בנוסף לחנויות שמשווקות מוצרים אלו, אנחנו יכולים למצוא גם אתרי אינטרנט שונים, ישראליים ובינלאומיים, בעזרתם ניתן לרכוש קפסולות בטעמים שונים. כאן המקום לציין, שמלבד הטעמים הרי שאותן קפסולות גם מתחלקות על פי דרגות חוזק. ניתן למצוא קפה בדרגות חוזק נמוכות מאוד ולעומת מאוד, מי שאוהב את הקפה שלו חזק, יכול למצוא קפסולות בדרגות חוזק גבוהות מאוד.

 

כיצד אפשר לבצע השוואות מחירים ואיכות בין קפסולות קפה

 

תחילה נספר, שכיום, בניגוד לעבר, הרי שכמעט לכל שיטה / מכונה  קיימות קפסולות תואמות, בטח לפופולריות שביניהן. בעבר, לחברות היו פטנטים ולא ניתן היה לייצר קפסולות תואמות, אך כיום כאשר תוקפם של רוב הפטנטים פקע זה אפשרי ולכן מי שמחזיק ברשותו מכונת קפה מסוימת, יכול להשתמש בכל סוג קפסולה תואמת שנמצאת בשוק.

 

לכן, גם האפשרות לבצע השוואת מחירים ואיכות בין הקפסולות היא הרבה יותר רלוונטית ושימושית. אנחנו יכולים לבצע את ההשוואה באופן פרונטאלי בחנויות עצמן, וכן אנחנו יכולים לבצע את ההשוואה דרך אתרי אינטרנט שונים. אומנם השוואה איכויות היא קצת בעייתית, אך ניתן להשוות על פי המפרטים השונים של כל סוג קפסולה, בשביל להחליט האם הטעם של הקפסולה יכול להתאים לנו, והאם הסגנון הוא מה שאנחנו מחפשים.

 

כאמור אפשר למצוא מגוון רחב של קפסולות אשר יכולות לענות לצרכים שלנו ולמה שאנחנו מחפשים, כך או אחרת. אנחנו יכולים למצוא, למשל, טעמים שלקוחים מתוך מקורות הקפה בברזיל, הודו, קולומביה ועוד שלל מקורות אחרים. באותן מדינות, כידוע, ישנם מטעים של קפה מאוד גדולים משם מספקים לכל העולם קפה בטעמים שונים ואיכותיים.

 

לסיום, אם אנחנו רוצים ליהנות מקפסולות לבית או למשרד, אנחנו יכולים למצוא כיום מגוון רחב של טעמים, ברמות איכות שונות, ומן הסתם בשלל מחירים. אנחנו יכולים לרכוש את הקפסולות באופן יחידני או במסגרת קופסה, שרוול או כל דבר אחר שמאכלס שורה של קפסולות לצריכה.