איזה סוגים של שואבי אבק ישנם?

אם אתם מתלבטים בנוגע לשואב האבק המתאים ביותר לצרכים שלכם - חשוב שתבינו כי מלבד שואבי אבק ידניים סטנדרטיים שכולנו מכירים, כיום ניתן למצוא מגוון רחב של שואבים המתאימים לחללים שונים ולמגוון צרכים.

אביעד ברטוב 14/03/2018

(צילום: Pixabay)

dir="rtl">בכל הנוגע לסוגים שונים של שואבי אבק חשוב לדעת שעם התקדמות הטכנולוגיה מיוצרים כיום יותר ויותר שואבי אבק מוצלחים וחסכוניים.

בין שואבי האבק ניתן למצוא:

שואב אבק רובוטי - שואב האבק הרובוטי הוא כזה שהפך פופולארי במיוחד עם השנים וזאת בעיקר משום שהוא מאפשר שאיבת אבק בצורה עצמאית של השואב ללא עזרה של בני אדם. השואב נטען על ידי סוללה מיוחדת והוא יוצא לדרכו לשאוב אבק בכל חלקי הבית וזאת באמצעות חיישנים מיוחדים שמסייעים לו לזהות את הלכלוכים בכל מקום. באמצעות שואב כזה ניתן להתפנות לשלל משימות ועבודות ניקיון בזמן ששואב האבק מבצע ניקוי רחב של הרצפות ושל כל משטח.

שואב אבק תעשייתי - שואב אבק תעשייתי הוא כזה שיש לו יכולות גבוהות ולכן הוא מתאים לבתים גדולים אבל בעיקר למבנים רחבים, לתעשיות, למפעלים, משרדים, עסקים וחברות. שואב אבק תעשייתי הינו גדול יחסית והוא בעל קיבולת גבוהה ולכן הוא יכול לסייע רבות בניקוי כל משטח.

לפרטים נוספים כנסו לאתר

שואב אבק ידני - שואב אבק ידני הינו השואב הרגיל שבאמצעותו ניתן לשאוב אבק משטחים וממרצפות. שואב זה נחשב לשואב סטנדרטי שמתאים לדירות קטנות.

שואב אבק על סוללות - גם שואב האבק הקטן המופעל על סוללות הוא כזה שמתאים למקומות וחללים קטנים כמו למשל לצורך ניקוי רכבים.

שואב אבק לבית חכם - שואבים לבתים חכמים הם כאלה שנמצאים בתוך הבית החכם ומאפשרים שאיבה נקודתית תוך חיבור של צינור לשקעים בקירות המתחברים לשואב האבק. באמצעות שואב כזה ניתן לשאוב בצורה חסכנית ולנוע בחופשיות בכל רחבי הבית.

שואב אבק יבש רטוב - זהו שואב אבק מוצלח ועוצמתי שנועד לשאיבה ושטיפה של הבית וכל חלל כמו גם שאיבת נוזלים. הקיבולת החזקה של השואב מאפשר לשאוב באמצעותו כל נוזל, לנקות וייבש מערכות ישיבה כמו גפם לשאוב לכלוכים נוזליים ויבשים ואפילו לפתוח באמצעותו סתימות.

אז אם אתם זקוקים לכלי ניקוי כמו: שואב אבק זה הזמן לבחור מבין שלל שואבי האבק שישנם, את שואב האבק הטוב ביותר עבורכם.