הביטחון שלכם זה הביטחון שלנו

הזכות לחיים ולביטחון היא אחת הזכויות הבסיסיות והחשובות ביותר, ואף מעוגנות בחוק בחברה הדמוקרטית והמתקדמת מטבע הדברים. ברם, החיים מפגישים אותנו עם מצבים מורכבים ומפתיעים, שחלקם לצערנו מפתיעים אותנו לרעה ומעמידים אותנו בסכנה רצינית. כך, תחום האבטחה נוסד במטרה לשמור על הזכות לביטחון ולמקסם את היכולת לחיות בשקט, בשלווה ובביטחון.

טור אורח 09/08/2018

(צילום: אורח)

dir="rtl">ממקדים את האבטחה

כדי לספק אחר תנאי אבטחה מקסימליים, חברות אבטחה מקצועיות ומורשות מקימות מוקד אבטחה. מוקד האבטחה מספקה מיגון ואבטחה 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע. מדובר ברמת האבטחה הגבוהה והפעילה ביותר המבטיחה לכל לקוח, במגזר העסקי או הפרטי, כי בית העסק או הבית יבוטחו היטב. צוות מוקד האבטחה יעקוב אחר ההתרחשויות השונות בזמינות המרבית ובמקרה שבו יזוהה מצב מחשיד או מסכן, המוקד יזניק למקום האירוע צוות המתמחה בסיכול במטרה לטפל במצב במהירות וביעילות האפשרית. בקטגוריית המצבים המסוכנים נכללים מצבי ניסיון לשוד, פריצה, שריפה, דליקה, סכנה תברואתית או כל סכנה אחרת, ואלו ייענו בהתאם באמצעות צוות טיפול המתמחה בסיטואציה. מוקד האבטחה עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ומשוכללת ובכוח אדם הכולל מוקדנים, כוננים וסיירים המתמחים בהתמודדות עם מצבי חירום.

בדרך לאבטחה עוצרים לצלם

מצלמות אבטחה לעסק הן אמצעי אבטחה הכרחי ומשמעותי. מצלמות האבטחה מהוות את "העיניים" של מוקד האבטחה או מנהלי בית העסק המעוניינים לשמור על תפקודו התקין של העסק. מקרים מומלצים להתקנת מצלמות אבטחה לעסק הן בכל חשש לשלומם של הנוכחים בעסק או החשד לכך שמתקיימת במקום פעילות לא חוקית או מסוכנת. לדוגמה, בבתי האבות בהם משוכנים ישישים ובעלי מוגבלויות, התקנת מצלמות האבטחה תסייע לזיהוי אנשי צוות בית האבות שאינם נוהגים כשורה בקשישים תושבי המקום. המצלמה מהווה גורם מרתיע שבהחלט עשוי למנוע מאנשים התנהגויות מסוימות ובמקרים אחרים היא מספקת הוכחות למצבים הדורשים טיפול הולם.

מזעיקים את האבטחה

הסטטיקה מלמדת על כך שגם במקומות בהם אנו אמורים להרגיש בטוחים מכל, למשל בביתנו הפרטי, עשויים להתרחש מצבים בהם הביטחון האישי מופר. מסיבה זו, מערכות אזעקה לבית מסייעות להקדים את התרופה למכה ולמנוע את המצבים הללו. מערכת האזעקה לבית מותאמת לכל חלל לאחר בירור תנאי השטח וצורכי הרוכש. מערכת האזעקה מסייעת לקבל את התגובות בזמן אמת על כל המתעורר ומתרחש בביתכם או בבית העסק במטרה לטפל בכך בהקדם. יחד עם מערכות הצילום, מערכת האזעקה תספק תשתית מקיפה למניעה, איתור וטיפול במצבים הדורשים זאת.

ישנים בביטחון עם חברת האבטחה

בן בטחון, חברת אבטחה מקצועית, הוקמה בשנת 1989 ע"י לוחמים וקצינים יוצאי יחידות קרביות המנוסים במגזר האזרחי והצבאי במטרה לספק אבטחה טכנולוגית ופיזית ברמה הגבוהה ביותר. החברה מספקת שירותי אבטחה ומוקד רמה א' ללקוחות הגדולים במשק ולמנויים במגזר הפרטי. לחברת האבטחה שישה סניפים הפזורים מצפון ועד דרום ומתופעלים ע"י צוות של כ-2,000 עובדים האמונים על ביטחונכם כדי שגם אתם תוכלו לישון בשלווה ובבטחה.

 הכתבה הופקה ופורסמה באדיבות קבוצת לאוס המספקת בין היתר אחסון אתרים מקצועי.