מה אתם חייבים לדעת על כריתת עצים?

לא מעט אנשים בטוחים שאם יש להם עץ שמפריע להם בגינה, הם יוכלו פשוט להגיע עם המסור שלהם ולכרות אותו. עם זאת, חשוב לדעת שבפועל זה לא בדיוק המצב שכן כדי לבצע כריתה של עצים, צריך רישיון ותעודות שמאשרות את ביצוע העבודה.

אביעד ברטוב 25/09/2018

(צילום: אורח)

dir="rtl"> בנוסף לכך, כאשר מדברים על כריתת עצים, ולא משנה באיזו עיר בישראל, צריך גם ציוד מתאים והרבה ניסיון, מה שמסביר מדוע אין כל סיבה לנסות לעשות את זה לבד. יש לא מעט סיבות שבגללן כן תוכלו לקבל אישור לכריתת עץ, כמו לדוגמא: אם הוא מהווה סכנה, עלול ליפול על עמוד חשמל או שהוא חולה במחלה שעלולה להדביק עצים אחרים. לעומת זאת, אם מדובר בסך הכול על עץ שמסתיר לכם את הנוף, בכלל לא בטוח שתקבלו אישור לכרות אותו.

כך תבחרו ממי להזמין שירותי כריתת עצים

אם אתם זקוקים לשירותי כריתת עצים מומלץ מאוד לבדוק אל מי אתם פונים, כי אם יש משהו בטוח, זה שלא באמת כל איש מקצוע בתחום הזה ייתן לכם שירות מספיק טוב. לכן כדאי יהיה לבדוק האם החברה שאליה אתם מתקשרים:

• עובדת עם האישורים הנדרשים

• זמינה עבורכם תמיד

• מגיעה עם מספיק אנשי צוות

• מגיעה עם כל הציוד הכי חדיש שקיים

כמו כן, לא אחת קורה, כאשר מדברים על כריתה של עץ, שאנחנו זקוקים לשירות הזה מעכשיו לעכשיו. לכן חשוב לפנות אל חברה מקצועית בתחום שבאמת תוכל להגיע כמה שיותר מהר, כי מה פתאום שתחכו עם מצב חירום עד שהשבת תצא? כדאי לדעת שיש חברות של כריתת עצים שזמינות 24/7 ולכן חברה כזאת יכולה להוות פתרון מוצלח.

כמה עולה שירות מהסוג הזה?

בין אם אתם רוצים להזמין שירותי גיזום עצים בשרון ובין אם אתם רוצים להזמין שירות כזה בכל אזור אחר בישראל, כדאי יהיה לבדוק גם כמה זה עולה. האם זו באמת חובה לשלם מחיר גבוה? האם, במידה ותשלמו מחיר שהוא הרבה מעל הממוצע, זה גם אומר שהתוצאה תהיה מוצלחת או מהירה יותר? לא תמיד זה המצב. לכן, רגע לפני שאתם בוחרים חברה כזו או אחרת כדאי יהיה גם להשוות מחירים ולראות איזו חברה מקצועית מהתחום תיתן לכם הצעה משתלמת יותר. חבל לשלם מחירים מופקעים אם השוואת מחירים מהירה תוכל לחסוך לכם לא מעט על שירות שכזה.