מה עושים כשרוצים להתגרש?

למרות שהיא פשוטה למדי, שאלה זו מדירה שינה מעיניהם של זוגות רבים. ההחלטה להתחיל בהליך של גירושין הינה משמעותית ועתידה לשנות את חייהם של כל בני המשפחה. תהליך זה פעמים רבות יהיה מלווה בשברון לב, כעסים ומצב נפשי קשה. אך בתוך כל הסערה הזו, עומד לרשותכם אי של שקט והיגיון בצורת עורך דין מקצועי לענייני גירושין.

אריאל גולן 17/02/2019

(צילום: Pixabay)

בשלב הראשון יהיה עליכם להבין האם אתם מתמודדים עם משבר זמני ויש אפשרות ללבן את העניינים או שהרצון בפרידה הינו מוחלט ואין סיכוי לשלום בית. במידה והחלטת כי אתה או את רוצה להתגרש הרי שיהיה עליכם להתחיל ולהתכונן לשלב הבא, לאזור כוחות נפש ולהתחיל לשקול את בחירת עורך הדין שיוכל לספק את הליווי והייצוג במשלך הגירושין.

משתפים את הילדים בהחלטה

אחת הטעיות הנפוצות ביותר בקרב אנשים העומדים בפני גירושין, היא העובדה כי הם מנסים ולהימנע מלבשר את החדשות לילדים. הדבר אמנם דורש כוחות נפשיים רבים, אך חשוב להבין כי גירושים עם ילדים הינם תהליך מורכב אשר יכול להשפיע על מצבם הנפשי של ילדכם. על כן, מומלץ לקיים את השיחה במועד מוקדם ככל הניתן, זאת על מנת לאפשר לילדים לעכל את החדשות ולהפנים את השינויים העתידים להתרחש בחייהם.

בונים את אסטרטגיית הגירושין

על מנת להשלים את תהליך הגירושין יהיה עלינו לוודא כי אנו עוברים את כל השלבים הרלוונטיים בדרך. לשם השגת המטרה הזו בצורה המוצלחת ביותר, נוכל להיעזר בשירותיו המקצועיים של עו"ד גירושין. הוא יהיה איש המקצוע אשר יתכנן בצורה זהירה ומדויקת את אסטרטגיית הגירושין על כל שלביה השונים, זאת כך שתתאים בצורה מדויקת למקרה שלכם ולאתגרים שאתם עתידים להתמודד איתם.

שירות מלא ותמיכה לכל אורך הדרך

בעת בחירה בשירותיו של עורך הדין הנכון בעבורנו נוכל להיות סמוכים ובטוחים כי אנו זוכים לליווי המשפטי הטוב ביותר בתחום. פנייה אל משרד עורך הדין ירימי נתנאל תאפשר לכם לקבל את השירות המלא אשר ילווה אתכם בכל שלב לאורך הליך הגירושין. זאת לרבות הגשת תביעות והגנות לבתי משפט במסגרת הליכי גירושין, ניהול של תביעות משמורת ילדים, מזונות וחלוקת רכוש ועריכת הסכמי גירושין.