איך להתאים מטבח כפרי באופן מדויק לחלל המטבח?

אם אתם רוצים להזמין מטבח כפרי, אך רוצים להיות בטוחים כי אתם מבצעים את ההתאמה הנכונה והטובה ביותר עבור חלל המטבח שלכם, הגעתם אל המקום הנכון.

אביעד ברטוב 13/06/2019

(צילום: יחצ)

dir="rtl">היום ניתן למצוא מגוון עצום של מטבח כפרי תמונות וקטלוגים ועוד דוגמאות אין ספור אשר מאפשרות לכם לקבל המחשה של המטבחים השונים ולבחור את הסגנון בו אתם חושקים, אך בשורה התחתונה אתם חייבים לזכור כי עליכם להתאים את המטבח אל הבית שלכם, אל החלל שיש לכם עבור המטבח ואל נתונים אישיים נוספים, ולכן גם אם אתם רואים בקטלוג מטבח שנראה מרשים ומיוחד מאוד, לא בטוח שהוא יראה אותו הדבר בבית שלכם.

הערכה מדויקת של חלל המטבח

הדבר הראשון שחשוב לבצע הוא הערכה מדויקת של חלל המטבח. עליכם לבצע מדידות ולהבין מהו הגודל המדויק של המטבח שלכם בכדי לבצע תכנון של המטבח החדש על הצד הטוב ביותר. אל תסמכו על מראה עין או הערכה כללית, אם אתם רוצים מטבח מרשים ומיוחד שבאמת ישדרג את הבית שלכם, וכמובן - שיהיה נוח לשימוש, כל סנטימטר נחשב.

לכן עדיף תמיד לעבוד עם חברת מטבחים אשר מגיעה אליכם הביתה ומבצעת את המדידות של המטבח וככך, בהתאמה למדידות הללו, תוכלו לתכנן את המטבח עם אותה חברה או עם נגר פרטי באופן המדויק ביותר.

הדמיה ממוחשבת

בעידן הטכנולוגי המתקדם בו אנו חיים הדמיה ממוחשבת הינה חשובה מאוד והיא יכולה לסייע לכם רבות בתכנון נכון של המטבח ובתיאום ציפיות מול חברת המטבחים. אם אתם לא רוצים להגיע למצב בו לאחר סיום עבודות הבניה של המטבח אתם מגלים כי הוא צפוף מידי או לא מתאים למה שציפיתם לראות במטבח שלכם - הדמיה ממוחשבת היא התשובה ואסור לכם לוותר עליה.

היום אנשי מקצוע רבים אשר עוסקים בתחום עובדים עם תוכנות ההדמיה הללו, ולכן זה לא משהו שצריך לסבך יותר מידי את העבודה. ההפך - מעצבי מטבחים שלא יאפשרו לכם הדמיה ממוחשבת, שקלו פעמיים האם בכלל כדאי לכם לעבוד איתם ולהזמין דרכם את המטבח.

מה אתם צריכים?

לפני שאתם מתחילים לתכנן מטבח כפרי - הכינו רשימה של הצרכים שלכם. אתם חייבים להיות בטוחים כי אתם בוחרים במטבח אשר יענה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר ותוכלו ליהנות ממנו למשך זמן רב ללא כל בעיה. לדוגמא, אם אתם אוהבים אפיה - בחרו לשלב משטחי עבודה גדולים יחסית שיעניקו לכם נוחות ברידוד בצק או הכנות שונות, מקום לתנור אפיה גדול וכדומה. אם אתם בעלי משפחה עם הרבה ילדים בחרו שטח גדול לכיריים כך שיהיה לכם נוח וקל יותר בבישולים ועוד. ככל שתכינו רשימה מפורטת יותר של הצרכים שלכם, כך יהיה לכם הרבה יותר קל להחליט על כל פריט ופריט במטבח שלכם.