צילום אירועים - איך עושים את זה?

אירוע גדול ומשמח מתקרב? הוטלה עליכם המשימה לארגן אותו? אולי סוף סוף הוא כרע ברך וכעת שניכם מארגנים את השמחה הגדולה שלכם יחד? לא משנה במה מדובר, צילום אירועים הוא נושא שכנראה תהיו חייבים להתעסק בו בעת התכנון.

עידן הראל 01/07/2019

(צילום: Pixabay)

dir="rtl"> כאמור, כולנו אוהבים לצבור זכרונות ואם אפשר, להציץ בהם ברגעים נוסטלגיים. כדי ליצור לעצמנו תמונות באיכות גבוהה, עלינו להיעזר בצלמי אירועים מקצועיים שיתעדו את הרגעים הבלתי נשכחים.

השאלות שאתם חייבים לשאול את איש המקצוע

הרי ידוע לכל שכאשר מעוניינים לסגור עסקה הכוללת מוצר או שירות כלשהו, לשאול את השאלות הנכונות יוכל לסייע לכם מאוד. הדבר נכון גם כמובן לגבי צילום אירועים ואולי כדאי לומר, על אחת כמה וכמה לגבי תחום זה. להלן מספר שאלות חשובות שאספנו עבורכם, אותן כדאי לשאול טרם סגירת העסקה:

• האם אני מצליח להתחבר לצלם והוא אליי? - הדבר החשוב ביותר כשמדובר על צילום אירועים הוא עניין החיבור האישי. אם אין כימיה טובה בין בעל המקצוע אליכם ולהפך, כדאי להקשיב לאינטואיציה שלכם ולהמשיך בחיפושים.

• האם הוא היה קשוב אליי? - לכל אדם סגנון אחר ורצונות משלו. צלם אמין ומקצועי יידע כיצד להתחבר אליכם, להכנס לראש שלכם ולתרגם את הפנטזיות שלכם לכדי תוצר סופי מושלם שיקלע בול לטעם שלכם. כשאיש המקצוע קשוב אליכם בפגישה, סביר להניח שינהג אותו הדבר ביום האירוע.

• אפשר לראות את תיק העבודות? - ישנם כאלו שבוחרים את את הצלם לאירוע שלהם כפשרה בגלל מחיר או פרמטרים אחרים. עליכם לזכור שבין אם מדובר בחתונה או באירוע אחר, זו כנראה סיבה למסיבה ואירוע חד פעמי אם החלטתם לשלב בו צלם. בחרו את הספק שלכם בקפידה וללא פשרות!

• פרטים כללים - השאלה הראשונה שאתם חייבים לשאול את איש המקצוע היא האם הוא פנוי בתאריך בו מתקיים האירוע שלכם. חבל לבזבז את הזמן בלקיחת פרטים ופגישות מבלי לבדוק האם הוא בכלל פנוי עבורכם. עוד דרך לחסוך זמן היא לבקש הצעת מחיר במייל או בטלפון, ולבחון מראש האם המחיר תואם את התקציב שלכם. עוד כדאי לשאול האם המחיר כולל מע"מ.

לא מתפשרים על הצילום

צילום אירועים הוא חלק בלתי נפרד מתהליך הפקת אירועים מכל סוג. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר, נשמח להיפגש אתכם ולהציג בפניכם את כל חבילות הצילום הייחודיות שלנו, לשתף אתכם בתיק עבודות ולפנק אתכם בקפה על הדרך. אנחנו יודעים עד כמה האירוע שלכם חשוב, ומעמידים לרשותכם צלמים מקצועיים ואמינים, בעלי וותק וניסיון רב שנים בתחום.

יחד, נבנה תכנית ברורה ומסוגננת שמתאימה בול לסגנון שלכם ושל האורחים שלכם, ליצירת זכרונות בלתי נשכחים מהאירוע שכל כך חיכיתם לו. מחכים לכם!