גמילה מהימורים

קרדיט CANVA

הימורים זו התנהגות סיכונית אשר ביטויים רבים שלה מתקיימים בחסות החוק. המהמר, בדיוק כמו הנרקומן, ימצא את דרכו איפה להמר ולבזבז את כספו, מכיוון שהתלות הנפשית לא מאפשרת לו לחשוב על סוגייה זו בהיגיון מלא. בקרב התמכרות ספציפית זו נוכל לראות פעמים רבות כי ההתנהלות הכלכלית היא חסרת אחריות, תוך התעלמות מהשלכות שליליות של הפעולות ואף הסתרה מהסביבה אודות היקף הפעילות. ההתמכרות הרסנית ופוגעת במעגלי החיים ברמה הפיזית, מנטלית, התנהגותית וקוגניטיבית. להתנהגויות אלו השפעה רבה בפגיעה על הסביבה הקרובה ברמה המשפחתית, חברתית ותעסוקתית. אז אם אתם קוראים את זה ומבינים לבד שאתם או אדם קרוב לכם זקוקים לעזרה, כדאי לפנות למקום מקצועי שיידע לתת את המענה הטיפולי ההולם והמדויק עבור כל אחד ואחת. מרכז גמילה שבטיא מציע תוכנית גמילה בת שלושה שלבים המובילה להחלמה הדרגתית מההתמכרות.

קרדיט CANVA

גמילה מהימורים בשלושה שלבים

תוכנית שלושת השלבים הנועדה עבור גמילה מהימורים והתמכרויות נוספות קשורה להבנה של הפגיעה הרב מערכתית אליה מובילה התמכרות. קודם כל נדגיש כי כתנאי מקדים להצלחת התהליך במרכז נדרשת התחייבות, שיתוף פעולה והכרה בבעיה מצד המכור. אלו הם תנאי הפתיחה באמצעותם ניתן להתחיל ולצאת לדרך. בשלב הראשוני נפעל יחד להשגת איזון נפשי, גופני ורגשי מחודש. בשלב השני נפעל יחד לרדת לעומק שורש ההתמכרות, כדי שנוכל לייצר פתרון מהבסיס ולרכוש כלים להתמודדות במצב החדש. מדובר בהתבוננות בעבר למען יציאה לעבר עתיד מחודש יותר. בשלב השלישי נרכוש כלים והתכווננות ליציאה לדרך חדשה והשתלבות הדרגתית במשפחה, חברה, קהילה, תעסוקה ועוד. אנו רואים את תהליך ההחלמה בצורה הוליסטית ומאמינים כי כלל מערכות התמיכה המקיפות את המטופל יכולות לסייע בתהליך. אנו מאמינים בגישה המוטיבציונית לפיה כל אדם יש בו כוחות ויכולת לשנות את מציאות חייו. יחד נפעל למיקסום והעצמת הכוחות הטמונים בכל אחד ואחת. מעבר לתוכנית שלושת השלבים אנו מציעים מגוון מענים טיפוליים בהיבט הפיזי ורגשי ובמה הפרטנית והקבוצתית.

קצת עלינו

מרכז גמילה שבטיא מציע גמילה מהימורים באמצעות תוכנית יעילה ובטוחה. בסביבה המדמה חופשה בבית מלון יוקרתי בטבע, עם כל התנאים הנדרשים לשהייה מיטיבה וצוות טיפולי מסור, אנו מאמינים כי ניתן לעבור תהליך החלמה מלא. אז אם אתם חושבים שזה רלבנטי לכם, זה הצעד הראשון שאתם עושים לקראת יציאה לדרך חדשה, זה קשה אך אפשרי. בקרו באתר שלנו או חייגו 058-712-4-712