אחרונים חביבים: גם המיזם המוצלח שלישי בשלייקס חוזר לפעילות

שלישי בשלייקס חוזר. תמונה: pexels

שר האוצר, אביגדור ליברמן והשרה לשוויון חברתי, ח"כ מירב כהן סיכמו על החזרת המיזם הפופולרי "שלישי בשלייקס" כחלק מחזרת המשק לשגרה לאחר הקורונה

המיזם, במסגרתו נהנו עשרות אלפי אזרחים ותיקים מהנחות קבועות בכל יום שלישי בכניסה למגוון פעילויות פנאי ובידור, הופסק עם פרוץ משבר הקורונה בשנה שעברה. כעת, עם ביטול מגבלות הקורונה והחזרה לשגרה, יפעלו השרים לחידוש הפעילות.

מיזם "שלישי בשלייקס" הושק בשנת 2014, ומאז לקחו בו חלק רבבות אזרחים ותיקים. לאורך השנים המשיך המשרד לשוויון חברתי להרחיב את היוזמה, במסגרתה זוכים האזרחים הוותיקים בארץ להטבות מגוונות ומחירים מוזלים בכל יום שלישי בתחומי הפנאי כמו מוסדות תרבות, בתי קולנוע, מוזיאונים, טיולים מאורגנים, מופעי בידור, סדנאות ועוד. בשנה שעברה, בצל מגפת הקורונה, הופסק המיזם יחד עם השבתת המשק כולו, אך על רקע הירידה בתחלואה והחזרה לשגרה, התקבלו במשרד מאות פניות של אזרחים ותיקים המתעניינים בחזרתו.

שר האוצר, אביגדור ליברמן: "אני שמח לבשר על הארכת התכנית, בייחוד לאחר חודשים ארוכים בהם נמנע מהאוכלוסייה הבוגרת בישראל לבקר בבתי הקולנוע ומוסדות התרבות בישראל".

- פרסומת -

השרה לשוויון חברתי, חה"כ מירב כהן: "מיזם שלישי בשלייקס הופסק בתקופת הקורונה ובהעדר תקציב מדינה היה קושי בהחזרתו. עם כניסתי לתפקיד פעלתי להחזרת הפרוייקט שכן אני חושבת שבימים אלו חשוב במיוחד להשקיע בפעילויות פנאי למען האוכלוסייה המבוגרת שחוותה שנה קשה ביותר. עלינו לסייע למבוגרים להתאושש מתקופת המגפה והפרוייקט המקסים הזה שיזם השר לשעבר אורי אורבך ז"ל הוא נדבך בחזרה לשגרה. מגיע לגמלאים וגמלאיות לחזור לבקר בבתי הקולנוע בעלות סמלית של 10 שקלים. אני מודה לשר האוצר אביגדור ליברמן שסייע לנו להסדיר את הנושא במהירות וביעילות".

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן