המועצה הדתית רעננה זכתה בפרס השר על הצטיינות בניהול כספי ומנהלי

פרידמן ואזולאי לאחר הזכייה (צילום: המועצה הדתית ברעננה)

לראשונה בתולדותיה זכתה המועצה הדתית רעננה בפרס השר על הצטיינות בניהול כספי ומנהלי.אריה פרידמן, יו"ר המועצה הדתית רעננה: "הזכייה בפרס היא תוצאה של עבודה משותפת ומאומצת של כול עובדי המועצה המבטאת מגמה חשובה של ניהול מקצועי ותקין".

עמי שרון 12/02/2017

לראשונה, בתולדותיה זכתה המועצה הדתית רעננה בפרס השר על הצטיינות בניהול כספי ומנהלי.

בטקס מרגש ורב משתתפים שנערך באולמי "סיטי-טאוור" במעמד השר לשירותי דת ח"כ דוד אזולאי, הרב הראשי לתל אביב הרב ישראל לאו, רבנים, חברי כנסת, ראשי ערים וראשי מועצות דתיות מכול רחבי הארץ, הוענק פרס השר לשירותי דת לשנת 2016 למועצות דתיות מצטיינות, ובכללם למועצה הדתית רעננה.

- פרסומת -

הפרס הוענק לאחר בחינה של מדדים מקצועיים שבחנו קריטריונים רבים ובהם מינהל תקין, שירות לציבור, גיוס משאבים, התייעלות ואיזון תקציבי, יוזמות ייחודיות, פעולות תרבות תורנית לטובת הקהילה ועוד.

המועצה הדתית רעננה נבחרה בקטגוריית הערים הגדולות וזכתה בתעודת הוקרה ופרס כספי משמעותי.

המליאה הנוכחית של המועצה הדתית רעננה נבחרה במאי 2014 ובתאריך זה נכנס יו"ר המועצה אריה פרידמן לתפקידו. באותה עת, הייתה המועצה הדתית בגרעון מצטבר של כמיליון ש'. לאחר שנתיים, הצליחה ההנהלה החדשה למחוק לחלוטין את הגרעון המצטבר ולסיים את השנה השוטפת בפלוס של למעלה מ-400 אלף ש'! כל זאת במקביל להשבת כול הזכויות וההטבות לעובדים ובמיוחד לגידול חד בפעילות המועצה בכול התחומים.

אריה פרידמן, יו"ר המועצה הדתית רעננה: "הזכייה בפרס השר למועצה היא תוצאה של עבודה משותפת ומאומצת של כול עובדי המועצה הדתית בשנים האחרונות המבטאת מגמה חשובה של ניהול מקצועי ותקין ומתן שירות מיטבי לכול תושבי העיר, תוך שיתוף פעולה עם המשרד לשירותי דת ועיריית רעננה". בדבריו, הודה לראש העיר זאב בילסקי ולסגנו אלי כהן על שיתוף הפעולה ובמיוחד לחברי ההנהלה העושים את עבודתם בהתנדבות מלאה – סגנית היו"ר אושרה קורן וגזבר המועצה דב פלדמן.