הנעתם את הרכב והוא לא מניע? 5 הסיבות שיכולות לגרום לרכב לא להניע

מאמר זה עוסק בסיבות לכך שהרכב שלכם לא מניע פתאום. אם אתה מנסה להתניע את המכונית אבל הוא לא מתניע, ייתכן שיש בעיה עם המצבר או המתנע. לרוב הסיבה שהרכב אינו מתניע כי הוא זקוק למצבר חדש. מצברים לרכב הם אחד החלקים החשובים ביותר ברכב וחשוב לדעת מתי ואיך להחליף אותו.

צילום: Pixabay

 כאשר המצבר ברכב שלך מת ואתה לא יכול להתניע את המנוע, מה תעשה? תצטרך להתקשר לשירות החלפת מצבר עד הבית והם יוכלו להחליף עבורכם את הסוללה בחדשה. במהירות וביעילות

חמשת הסיבות הנפוצות ביותר הן:

 1. מצבר רכב גמור – מצבר רכב מת בגלל מתח נמוך
 2. משהו לא בסדר במנוע
 3. ההגה נעול
 4. ודא שיש מספיק דלק במיכל
 5. בדוק אם בלם החניה מופעל או לא

החלפת המצברים לרכב הפכה לשירות פופולארי יותר ויותר. שירות זה מוצע בדרך כלל על ידי חנויות לתיקון רכב, אך בימים אלה, יותר אנשים בוחרים בנוחות של החלפת מצבר עד הבית החלפת מצבר לרכב היא בעיה נפוצה מאוד שאנשים רבים מתמודדים איתה. זה יכול להיגרם ממספר סיבות החלפת המצבר עד הבית הוא שירות חדש המספק את הנוחות של החלפת מצבר ללא הטרחה של פנייה למוסך.

מהם השלבים בהחלפת מצבר עד הבית

תהליך החלפת המצבר:

 1. הכן את הרכב להחלפת מצבר
 2. הטכנאי מסיר את המצבר הישן
 3. לאחר מכן הוא מרכיב מצבר חדש
 4. מחבר רתמות תיל למסופים
 5. מחבר כבל חיובי למסוף
 6. מחבר כבל שלילי למסוף
 7. סוגר מכסה המצבר ומאבטח אותו באמצעות ברגים

מצברים לרכב בדרך כלל אינן מיועדות להחלפה על ידי אדם לא מיומן. האפשרות הטובה ביותר היא לקחת את הרכב שלך לשירות שבו טכנאי יכול להסיר את המצבר הישן ולהתקין עבורך אחד חדש. עלות החלפת מצבר לרכב משתנה מצברים לרכב הם מרכיב מרכזי במכוניות. הם אחראים על התנעת המכונית, אספקת החשמל למכונית ושמירה על הפעלת המכונית.

תוחלת חיים של מצבר לרכב

- פרסומת -

מצברים לרכב הם בעלי תוחלת חיים מוגבלת ובסופו של דבר יהיה צורך להחליף אותם. אורך החיים של מצבר לרכב הוא בדרך כלל כשלוש שנים שלאחר מכן הוא לא יוכל עוד להתניע רכב או לספק חשמל. למרות שהמצבר שלך עדיין יוכל להתניע את הרכב שלך, עליך להחליף אותו בהקדם האפשרי כדי למנוע בעיות פוטנציאליות עם המנוע שלך או רכיבים אחרים ברכב שלך.

החלפת מצבר ישן בחדש יכולה לקחת זמן, במיוחד אם אינך יודע כיצד לעשות זאת בעצמך. עם זאת, תוכלו להחליף את המצבר הישן שלכם בעזרת מומחה שיעשה עבורכם את העבודה תוך זמן קצר בשירות של החלפת מצבר עד הבית.