הרכש האחרון ברשימה של סמוטריץ': מזכ״ל בני עקיבא העולמי

מזכ״ל בני עקיבא העולמי אוהד טל מצטרף לרשימת ׳הציונות הדתית׳ ויוצב במקום ה-12 ברשימה המאוחדת עם עוצמה יהודית. ״יהדות התפוצות בראש מעיינינו״

אוהד טל

אוהד טל, בן 40, נשוי לתמר, משמש כמזכ״ל בני עקיבא העולמי ומתגורר באפרת שבגוש עציון, בעל תואר ראשון בניהול מערכות חינוך מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני במנהל ומדיניות ציבורית מהאוניברסיטה העברית.

את דרכו החל בתפקידי הדרכה וניהול פרוייקטים חינוכיים בקרן למורשת הכותל והיה מנהל הפרוייקט להצלת שרידי הר הבית מטעם עמותת אלע"ד.

טל יצא עם משפחתו לשמש כשליח מרכזי בהולנד מטעם תנועת בני עקיבא והסוכנות היהודית ועם חזרתו לארץ הקים וניהל את מרכז השליחות של הציונות הדתית – קואליציה של עשרה ארגונים הפועלים בתחום השליחות לתפוצות.

בתפקידו הקודם שימש כסמנכ"ל תנועת המזרחי העולמית והוביל לצד המנכ"ל – הרב דורון פרץ מהלכים פורצי דרך להתחדשות התנועה ובנייתה מחדש בכל רחבי העולם.

- פרסומת -

תנועת בני עקיבא העולמית מפעילה כ-150 סניפים ברחבי העולם ופעילה בלמעלה מ-30 מדינות. היא תנועת הנוער היהודית הגדולה ביותר בעולם.

יו״ר הציונות הדתית ח״כ בצלאל סמוטריץ: ״יהדות התפוצות בראש מעיינינו. מברך את אוהד טל על הצטרפותו לנבחרת המצוינת של הציונות הדתית, ממשיכים להרחיב את השורות במסגרת האחדות הגדולה של הציונות הדתית ושמים את הקשר והאחריות על אחינו שבתפוצות על ראש שמחתנו.

"אוהד הוא איש של עשייה למען עם ישראל בכל רמ״ח איבריו ואין לי ספק כי יתרום רבות ל’ציונות הדתית׳, לכנסת ישראל ולעם ישראל כולו. יחד נביא ניצחון למחנה הלאומי ולמדינת ישראל", הוסיף סמוטריץ.

חבר רשימת הציונות הדתית הטרי אוהד טל, מסר: ״שמח ומתרגש להצטרף לבית האחד והיחיד של הציונות הדתית ולהמשיך לקדם מתוך הכנסת את הנושאים בהם עסקתי עד היום. אני מזמין את חבריי מכל הקשת של המחנה הלאומי והציונות הדתית להצטרף למהלך שבע״ה יביא את הניצחון.״