סקר התאחדות הסטודנטים: מכללת אורות ישראל מובילה אצל הסטודנטים הדתיים

סקר התאחדות הסטודנטים
סטודנטיות. צילום: Reshot

סקר מיוחד של התאחדות הסטודנטים: מכללת אורות ישראל מובילה במקום הראשון בסקר שביעות רצון בקרב הסטודנטים במגזר הדתי וממוקמת במקום השלישי בקרב כלל האוניברסיטאות והמכללות בישראל

סקר מיוחד שערכה התאחדות הסטודנטים באמצעות מכון "מאגר מוחות" והתפרסם הבוקר (שלישי) בדק את שביעות הרצון של הסטודנטים במוסדות האקדמיים בישראל בהיערכותם ללימוד מרחוק, ובחווית הלימוד בימי הקורונה.

הסקר מצא כי מכללת אורות ישראל נמצאת במקום הראשון ומובילה בפער ניכר בקרב המכללות להוראה במגזר הדתי לאומי. נתון מעודד נוסף הוא הפער המזערי בשקלול הארצי הקיים בין זו המדורגת לפניה, מכללת א.ד גורדון (3.58) למכללת אורות (3.57). למכללה שני קמפוסים, האחד באלקנה והשני ברחובות. אורות דורגה במקום השני מבין המכללות לחינוך, ובמקום השלישי מבין 63 המוסדות להשכלה גבוהה בישראל, כולל כל האוניברסיטאות והמכללות.

פרופ' יובל סיני
פרופ' יובל סיני. צילום: יח"צ מכללת אורות

נשיא מכללת אורות ישראל, פרופ' יובל סיני הגיב על תוצאות הסקר: "זהו יום חג לאורות ישראל. זהו פרי עבודה קשה ומאומצת בשני הקמפוסים בשילוב כוחות של אנשי הסגל המינהלי, המרצים ואנשי האקדמיה, ובעיקר אנשי המחשוב והלמידה הדיגיטלית בשני הקמפוסים. ללא כל ספק הסטודנטים והסטודנטיות מכירים תודה".

- פרסומת -

פרופ' סיני הוסיף כי לפני כשלוש שנים נעשתה מהפכה במכללה שכללה בין היתר גם הנגשה דיגיטלית מלאה שמקלה כיום על הלמידה מרחוק. בין היתר יש לציין כי במכללה מינו לפני מספר חודשים, עם פרוץ משבר הקורונה, איש צוות האחראי על נושא הלמידה מרחוק.