זק"א מקים יחידה התנדבותית חדשה "המתנדבים בעם"

ארגון זק"א החליט להרחיב את שורותיו ולראשונה יתאפשר לכל אזרח ואזרח ללא הבדל דת גזע ומין אפשרות להתנדב בארגון במסגרת יחידת חדשה: 'המתנדבים בעם' – יחידת המתנדבים הלאומית הגדולה בישראל.

מאות מתנדבים פונים כל שנה לארגון זק"א בבקשה להצטרף לשורותיו בהתנדבות ובעשיית חסד, אך לא כולם רוצים או מסוגלים לטפל בפצועים ודם, לא כל אחד יכול לטפל בחללים ובהרוגים, לא כולם מסוגלים להתמודד אל מול המראות והמחזות הקשות מנשוא.

כארגון מתנדבים מוביל המאמין במושג של "עולם חסד יבנה", החליט ארגון זק"א להרחיב את שורותיו ולאפשר לכל אחד ואחד אפשרות להתנדב בארגון במסגרת היחידה החדשה. בה יהיו חברים עשרות אלפי איש מכל העדות והחוגים ללא הבדל גזע דת ומין, במטרה אחת ויחידה: לעזור לזולת.

בזק"א מאמינים שכל אחד ואחד מאתנו רוצה לתרום, לתת מעצמו לזולת, לגמול חסד עם אחרים, בכל אחד ואחד מאתנו חבוי הערבות ההדדית של זה לזה.

- פרסומת -

הרעיון של ההתנדבות ביחידה החדשה, היא לא להפוך את ההתנדבות לעול ולמחויבות, אלא כל חבר ביחידה לכשיקבל פנייה, אם יתאפשר לו ואם יוכל, אם בעשייה, אם בעצה ורעיון. יעשה את התנדבותו.

יו"ר ארגון זק"א יהודה משי זהב: "רוח ההתנדבות הישראלית, זו שמפעמת בלב כולנו. הרצון לתת מעצמנו למען האחר נמצא שם כל הזמן, בשגרה המבורכת ובזמני משבר מאתגרים. ארגון זק"א מזמין אתכם להיות חלק מהפנים היפות של ישראל, להצטרף לרשת המתנדבים הגדולה בישראל. נכונים לסייע ולעזור".