יוסי דגן לא דיפלומטי: "להעמיד את קנצלרית גרמניה במקום"

ראש מועצת שומרון יוסי דגן שלח מכתב חריף לראש הממשלה ולשר החוץ: "לעצור העברת 100 מליון יורו מגרמניה לרשות הפלסטינית הטרוריסטית להשתלטות על שטחי C ולמשכורות למחבלים"

אנגלה מרקל
קנצלרית גרמניה אנגלה מרקל ביד ושם. צילום: קובי גדעון/ לע"מ

על רקע ביקור קנצלרית גרמניה היום בישראל. ולאחר שהתפרסמה החלטתה של ממשלת גרמניה בשלהי כהונתה של אנגלה מרקל להעביר 100 מליון יורו לרשות הפלסטינית לשם "פיתוח כפרים בשטחי C" שלח היום ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן מכתב חריף לראש הממשלה נפתלי בנט ולשר החוץ יאיר לפיד בדרישה "להעמיד את קנצלרית גרמניה אנגלה מרקל במקום" כדבריו ולדרוש "לבטל את ההחלטה להעביר 100 מליון יורו לרשות הפלסטינית – להשתלטות על שטחי C ולתשלום למחבלים".

בין השאר אומר דגן: "בכל זמן נתון ובטח כשמנהיג מדינה זרה גדולה מבקר בישראל, בוודאי עם הרגישות הברורה שיש לגרמנים מול העם היהודי, הציפייה שלי ושל אזרחי המדינה מראש הממשלה נפתלי בנט ומשר החוץ יאיר לפיד להעמיד את אנגלה מרקל במקום, עם כל הכבוד לא יכול להיות שתגיע לכאן 75 שנה אחרי השואה האיומה נשיאת גרמניה, ובאמתחתה מאה מליון יורו לשנתיים לתמיכה ברשות הפלסטינית הטרוריסטית שהיא הגוף שרוצח יהודים יותר מכל גוף אחר בעולם, מאז מלחמת העולם השניה. לאבו מאזן מכחיש השואה, שמחליף את עראפת שכונה אבו עמאר שזה היה כינויו של היטלר, אותה רשות שמחנכת לחינוך פרו נאצי, שמשתמשת בכספים שהיא מקבלת מגרמניה כדי לממן את המשכורות של המחבלים שרצחו יהודים, בתעמולה דומה לתעמולה הנאצית של צאצאי קופים וחזירים, ועוד מגדילים לעשות וברגע האחרון בישורת האחרונה של הכהונה שלה אנגלה מרקל לא מתביישת לחתום על העברת 100 מליון יורו תוך שנתיים כדי להשתלט על שטחי C.

כולם מבינים שכל כפר חדש מטרתו לסכן את עצם קיומה של מדינת ישראל. שהוקמה כמקלט לעם היהודי אחרי מה השואה האיומה שהביאו עלינו הגרמנים לפני 75 שנה. אני מצפה מראש הממשלה נפתלי בנט ומשר החוץ יאיר לפיד להעמיד את אנגלה מרקל במקום.

בין הביקור והנחת הזר ביד ושם לקוקטייל בבית הנשיא מישהו צריך להיות המבוגר האחראי לדפוק על השולחן ולהגיד לה: "הגזמתם. את לא מסיימת את הכהונה לפני שאת מבטלת את ההחלטה האומללה והחצופה הזו

כי אין חוצפה יותר גדולה מכך שממשלת גרמניה תעביר מעל הראש של ממשלת ישראל 100 מליון יורו לרשות הפלסטינית כדי להשתלט השתלטות טרוריסטית ומסוכנת על שטחי C".

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן