מיתוג חכם – כך תגיעו מוכנים לתערוכה הראשונה שלכם

תמהיל שיווק חכם כולל שורה ארוכה של צעדים, כאשר מטרתם העיקרית היא לחזק את המותג ולהגדיל את החשיפה. אתם רוצים להגיע ללקוחות חדשים, לספר להם שאתם קיימים ולמשוך אותם אליכם כדי שיתנסו ויגלו את כל הטוב שיש לכם להציע. אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג את המטרה היא להצטרף לתערוכה מקצועית בעולם התוכן שלכם, או להציב ביתן ביריד שאליו צפויים לנהור עשרות אלפי לקוחות פוטנציאליים. השאלה היא איך תנצלו את הסיטואציה הזו הכי טוב שאפשר.

לקראת התערוכה – הפגינו נוכחות בחומרים השיווקיים

מארגני תערוכות וכנסים דואגים להציע לבעלי העסקים שפע של הזדמנויות להגדיל חשיפה ולהפגין נוכחות. הם מציבים דגלים סינים בשלל צורות וסגנונות, מעניקים לכם את האפשרות להופיע על שלטי הפרסום ובקמפיינים השונים ברשתות החברתיות, ובאופן כללי הם פורסים בפניכם שלל דרכים נהדרות לספר ללקוחות שגם אתם מחכים להם, עם כל המוצרים הטובים ביותר בסל שלכם. עבור בעלי העסקים מדובר בהזדמנות נפלאה להגיע לקהל היעד, להעביר מסרים באופן חד וברור, למשוך תשומת לב ולסקרן את העוברים והשבים. חפשו את ההזדמנויות הללו, עצבו בקפידה את הדגל שלכם וחפשו דרך למקסם את התועלת מכל פלטפורמה רלוונטית.

שמשיות ממותגות
שמשיות ממותגות ליצירת בולטות לעסק שלך. צילום: יחצ

במקום עצמו – עצבו דוכן ברמה הגבוהה ביותר

בין אם אתם מתכננים להגיש טעימות של אוכל מפנק, לספר את סיפור המותג או להציג חומרים שיווקיים ללקוחות פוטנציאליים, הדוכן שלכם חייב להיראות בהתאם. הוא צריך לספק חוויה מושלמת לכל לקוח, הן ברמת העיצוב והן ברמת הנוחות. אם כן, בחרו בקפידה שמשיות מעוצבות וממותגות לכנס שמתקיים בשטח הפתוח, כדי שהלקוחות יוכלו לשהות במקום לאורך זמן בלי לברוח מהשמש החזקה. הציעו להם גם מוצרי קד"מ שיוכלו לקחת עמם לדרך, פריטים שיעזרו להם לזכור אתכם טוב יותר גם לאחר שימשיכו הלאה, לדוכנים הבאים.

הגדירו את המטרות שלכם באופן מדויק

מעל לכל, כדאי לעצור ולהגדיר כבר עכשיו מה אתם באמת רוצים להשיג, לאן אתם רוצים להגיע ומה אתם צריכים כדי לכבוש את המטרות שלכם. תכנון חכם ונכון של הכנס או האירוע יאפשר לכם לבנות תקציב מסודר ולשמור על מסגרת ברורה, לעצב דוכן יוקרתי שיסקרן את קהל היעד שלכם ולהציע תוכן בעל ערך לכל מי שיגיע לבקר, להתעניין ולשמוע עוד פרטים על העסק שלכם. עם עשרות אלפי לקוחות רלוונטיים שצפויים לחלוף על פני הדוכן שלכם, יש לכם הזדמנות נהדרת להפגין נוכחות. תפסו אותה בשתי ידיים, ואל תתנו לה לחמוק.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן