מסורבי משכנתא

קרדיט תמונה FREEPIK

סירוב לקבל משכנתא הוא ביטוי נפוץ שמשמעותו שלא זכאות למשכנתא. הסיבה מאחורי זה יכולה להיות שונה. לדוגמה, ייתכן שלאדם אין את הגיבוי הפיננסי, ייתכן שהוא לא יוכל לספק הוכחה להכנסה, או שהוא לא זכאי מסיבות אחרות. סירוב לקבל משכנתא יכול להשפיע על עתידך בדרכים רבות ושונות.

זה יכול למנוע ממך כסף להשקיע בדברים שאתה צריך כמו כלי עזר ביתיים וצרכי החיים. זה יכול לקחת כל סיכוי לשכור או להחזיק בית משלך ללא עזרת בני משפחה או הלוואות אישיות. . אדם שנדחית לו משכנתא יוכל למצוא דרך אחרת לקנות בית. מספר אפשרויות הן השכרה, השכרה בעזרת בני משפחה, שימוש בהלוואות אישיות או סיוע בייעוץ משכנתא למסורבי משכנתא.

מה הן הסיבות לקבלת סירוב למשכנתא מהבנק?

ישנן מספר סיבות לבנק לסרב לך משכנתא. אחד מהם יכול להיות פשיטת רגל. יש אנשים שחושבים בטעות שאם הם מכריזים על פשיטת רגל, זה אומר אוטומטית שהם יכולים להמשיך ולהתחיל בתהליך של קבלת משכנתא. במציאות, ישנן דרישות מסוימות שצריך לעמוד בהן כדי לזכות בהלוואה זו. אנשים שאינם זכאים למשכנתא עקב פשיטת רגל מודגרים כ מסורבי משכנתא עשויים לרצות לבחון למחזר את החוב הקיים שלהם או לבצע שינויים אחרים לפני שיבקשו שוב. על פי רוב, סירוב למשכנתא היא חוויה מעיקה ומבלבלת אך היא לא בהכרח חייבת להיות. לעתים קרובות אפשר לברר את הסיבות למה זה קרה ומה אתה יכול לעשות בנידון. הסיבות לדחיית משכנתא כוללות חוסר מספיק כספים להלוואה, חובות רבים מדי או חוסר איחור בהלוואת הבית הנוכחית שלך. ברגע שאתה יודע את הסיכונים האלה, יש צעדים שאתה יכול לנקוט כדי לצמצם אותם לפני הגשת בקשה נוספת. כמה סיבות אחרות ספציפיות להלוואות מסוימות, כגון אלו המוצעות על ידי בנקים שלהם או תכנית החיסכון לגמלאים.

קרדיט תמונה FREEPIK

איך נצליח להתגבר על סירוב המשכנתא?

- פרסומת -

בשוק הנוכחי, ישנן סיבות שונות לכך שמישהו לא יוכל להיות זכאי למשכנתא, כגון חוסר עבודה בטוחה או אשראי גרוע. זה המקום שבו ייעוץ משכנתאות לעזור על ידי אספקת המידע הדרוש כדי למצוא פרצות או פתרונות בכל המצבים הללו. סיוע בשירות פיננסי מקצועי לצורך בחינת נושא לקיחת משכנתא למסורבים יכול להועיל לך בקבלת משכנתא במידה והבנק סירב, אל לכם להרים ידיים ומומלץ לכם לפנות לחברה פיננסית המתמקצעת בתחום שיכולה להביא לכם תוצאות ופתרונות ובדיקת תשואות פיננסים.

לפני שאתם עושים פעולה שלא ניתן לחזור אחורה – צרו קשר וקבלו ייעוץ מתאים .

נכתב בחסות חברה להשקעות