מרגש: טיסת החלומות לאורלנדו של עמותת "להושיט יד" – אושר של הילדים וההורים

המשלחת באורלנדו. צילום: יחצ

עמותת "להושיט יד" בשיתוף עמותת "שמחה לילדים" בראשותו של גו' זבולוני
הטיסו 2 משלחות של ילדים לטיול החלומות באורלנדו ארה"ב.

המשלחת הראשונה טסה לשבוע עם 25 ילדים חולי סרטן והמשלחת השנייה עם 25 ילדים בעלי נכויות מורכבות, אליהם הצטרפו צוותים רפואיים, מתנדבים וכמובן הורה מלווה לכל ילד, לשבוע של כיף והנאה מרובה.

זהו פרויקט ייחודי שנועד לתת מענה לילדים חולי סרטן ולילדים בעלי נכויות מורכבות, המהווה הפוגה של ממש לילדים חולי סרטן משנה שלמה של טיפולים והתמודדויות קשות וסזיפיות עם מחלה שמסכנת חיים, ולילדים בעלי נכויות אשר כל חייהם מתמודדים עם אתגרים וקשיים יום יומיים.

"רק מלהסתכל על האושר בעינים של הילדים כל יום מחדש בטיול, גרם לי להבין כמה הטיול הזה לא מובן מאליו" מספרת לנו אביה סנדלין בת שירות לאומי שהצטרפה לטיול, הטיול כל כך משמעותי לילדים ולהורים שמצליחים לשכוח את השיגרה הכואבת והתמודדות היומיומית בארץ. כל בוקר צהרים וערב היה מלווה באנרגיות של שמחה ואושר באוירה אופטימית ומעודדת, בעזרת המתנדבים ובשילוב חוויות בפארקים הכי גדולים ושווים הדיסני וורד, יונברסל סטודיו, אנימול קינגדום.

עמותת להושיט יד, אשר הוקמה בשנת 2006 על ידי אברהם עטר, שמה לה למטרה לפעול לטובת שיפור חייהם ורווחתם הנפשית והפיזית של ילדים חולי סרטן, ילדים בעלי נכויות מורכבות ובני משפחותיהם. העמותה שמה דגש על ערכים של שמחת חיים, אופטימיות, אמונה ותקווה ככלי להתמודדות עם המחלה ועם המורכבות היום יומית שהיא מזמנת.

המשלחת באורלנדו. צילום: יחצ

לעמותה קיים מערך נרחב של בנות ובני שירות לאומי ומתנדבים, הנותנים מענה יום יומי בכל בתי החולים בארץ, בביקורי בתים ובמסגרות חינוכיות, זאת לצד גיוסי כספים לתרופות וטיפולים מצילי חיים בארץ ובחו"ל, טיולי הגשמת חלומות, תמיכות כלכליות, הפקת אירועי ענק בחגים לרווחת המשפחות ועוד.

אברהם עטר, מייסד עמותת "להושיט יד": "אנו גאים להמשיך להוציא מדי שנה 2 טיולים לפארקים שבאורלנדו, הילדים וההורים מסתובבים שמחים ומאושרים בפארקים הכי שווים, הלב שלנו מתמלא, זאת זכות להעניק חיוך".

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן