עובדי אינטרנט רימון התאגדו בהסתדרות הלאומית

אינטרנט רימון

היום (ה') הודיעה ההסתדרות הלאומית למנכ"ל החברה, יריב פאר כי עובדי החברה התאגדו לראשונה מאז הקמתה, תחת ההסתדרות הלאומית והקימו לראשונה ועד עובדים אשר ייצג את עובדי החברה.
רימון היא ספקית אינטרנט המספקת אינטרנט מוגן בהתאמה אישית, באמצעות טכנולוגיה ייחודית לסינון תכנים פוגעניים.

אינטרנט רימון פועלת למעלה מעשור, ומאפשרת לגולשים אינטרנט נקי מחשיפה לפורנוגרפיה ואלימות.
התאגדות זו בהסתדרות הלאומית באה על רקע ניסיון כושל להתאגדותם של העובדים בהסתדרות הכללית בשנת 2011, לאחר רכישתה של החברה ע"י חברת נטויז'ן.

מועד הפעולה נמסר: "אנו שמחים ומברכים על הצלחת התאגדות העובדים. מודים לכל העובדים על התמיכה הסוחפת, הגענו לפעול למען ציבור העובדים בשקיפות מלאה ובשיתוף פעולה עם הנהלת החברה".

איתמר שרוני, סמנכ"ל אגף הגיוס בהסתדרות הלאומית: "זהו יום חג עבור עובדי אינטרנט רימון, אנו מברכים אותם על הנחישות להובלת העובדים להתאגדות ראשונה במסגרת ההסתדרות הלאומית. יחד, נפעל לשימור ולקידום זכויותיהם של העובדים, ביחוד בימים סוערים אלו במשק העבודה הישראלי. החל מהיום, גם עובדי אינטרנט רימון ייהנו מסל ההטבות האטרקטיבי שמציעה ההסתדרות הלאומית לחבריה, לצד שירות אישי ומקצועי בעולם יחסי העבודה".

- פרסומת -

מאינטרנט רימון נמסר: "החברה קיבלה היום מההסתדרות העובדים הלאומית הודעה כי עלה בידה לאגד את עובדי החברה. נציגי החברה ונציגי ההסתדרות העובדים הלאומית קבעו להיפגש בעוד מספר ימים לשם הכרות ולשם הוכחת הנציגות. בכפוף להוכחת המספר הדרוש של עובדים, כנדרש בדין, תברך החברה את עובדיה על התאגדותם ותחל בהקדם במו"מ בתום לב לשם השגת הסכם קיבוצי ראשון בחברה.