ראשי ערים ומועצות מהליכוד בביקור הזדהות בשומרון: "מחזקים ותומכים בהמשך הבנייה ביו"ש"

כ-15 ראשי רשויות מקומיות של הליכוד, הגיעו הבוקר לסיור בשומרון אותו יזם ראש עיריית גבעת שמואל יוסי ברודני, במטרה לחזק את המתיישבים ואת המשך הבנייה באזור.

ראש הרשויות, חברי ליכוד מכל רחבי הארץ, התכנסו בבנין המועצה האזורית שומרון ומשם יצאו לסיור ביישובים הר ברכה, אלון מורה, ברקן ולתצפית בגבעות עולם, שם שמעו סקירה והרצאה מרתקת מפיו של בני קצובר, ממקימי גוש אמונים וראשי המתיישבים בשומרון.

בתחילת הסיור אמר ראש עיריית גבעת שמואל יוסי ברודני, שיזם את המפגש: "באנו לכאן היום כדי לחזק, לתמוך ולהתחבר לחבל ארץ מדהים כמו השומרון, שחייבים להמשיך לפתח וליישב אותו במלא העוצמה והכח. יישוב ארץ ישראל בכל חלקיה, מהווה את העבר, ההווה והעתיד של העם היהודי והמפעל הציוני. אין לנו ארץ אחרת ואנו לא נוותר עליה"

מי שארח והוביל את הסיור הוא ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן שברך על היוזמה ואמר: "אני מברך על יוזמתו החשובה של חברי, יוסי ברודני ומודה לכל ראשי הרשויות שהגיעו כדי לחזק את המפעל הציוני בשומרון. אנחנו כאן כדי לנצח בשביל עם ישראל. לצערי אנחנו עומדים מול הפקרות מוחלטת של השתלטות על שטחי C ואוזלת יד של הממשלה. רואים את זה בשומרון רואים את זה בנגב ואנחנו כאן בשם עם ישראל כולו כי עם ישראל ינצח".

ראשי הרשויות בסיור בשומרון. צילום: חופשי

בסיור השתתפו ראשי רשויות מקומיות מכל הארץ ביניהם: חיים ביבס יו"ר מרכז השלטון המקומי, ג'קי לוי בית שאן, שמעון יורם מבשרת ציון, אבי הררי אבן יהודה, גבי גאון מזכרת בתיה, שי רייכנר נחל שורק, איתמר רביבו חוף אשקלון, שרוני עזורי אליכין ועוד.