3 טיפים לבחירת מגלשות לילדים

אם אתם מחפשים מתקנים לחצר הבית, מגלשה לילדים תהיה הבחירה המושלמת. מגלשות לילדים מתאימות למגוון רחב יותר של גילאים מאשר כל מתקן אחר, ההנאה מובטחת ואין צורך בסיוע של גורם נוסף (כמו בנדנדה) בכדי להפעיל את הילד שלכם.

צילום: depositphotos

מהם שלושת הטיפים לבחירת מגלשות לילדים?

כאשר אתם בוחרים מגלשה עליכם לתת דגש משלושה היבטים שונים, זאת בכדי להבטיח קנייה חכמה ובטוחה.

בטיחות – שימו לב, יש מגלשות בטוחות יותר ויש כאלו שהן בטוחות פחות, עליכם לדעת להתאים את המגלשה בהתאם לגילאי הילדים. אם מדובר על ילד מדובר שלוש, אין צורך לרכוש מגלשה ענקית, אלא מספיק לעבור עם המגלשות הבסיסיות שגובהן לא עולה על מטר. כאשר אתם בוחרים מגלשה שימו לב למעקה הבטיחות אם יש, לסולם טיפוס וליציבות של המגלשה.

חברה – טיפ זה מתקשר אוטומטית לטיפ הראשון. לא כל אדם יודע לבדוק את רמת הבטיחות של המוצר במעמד הרכישה, ולכן עליכם לסמוך על החברה ממנה אתם רוכשים את המוצר. כאשר אתם מבצעים סקר שוק, עליכם להכיר את כל החברות המציעות את שירותן, קראו ביקורות וסננו חברות שאינן עומדות ברף שהקצבתם. מומלץ לא לפסול חברות בגלל מחיר, אלא אם כן הוא מופקע. פסלו חברות על ביקורות שליליות מרובות, שירות לקוחות לא מקצועי ותחושה פנימית שלכם לאחר שדיברתם עם החברה.

מיקום – כאשר אתם בוחרים את הדגם אותו אתם רוצים תמיד קחו בחשבון את המיקום שלכם בבית, האם המגלשה גדולה מדי בשביל חצר הבית? האם תנאי מזג האוויר יכולים להשפיע עליה? האם המשטח עליו נמקם את המגלשה הוא יציב ובטוח? מומלץ תמיד למקם את המגלשה על משטח רך כמו חול, אדמה רכה וכד'.

מגלשות לילדים מאוד ידידותיות אך יש לתת מקום לכל טיפ שציינו בכדי להבטיח רכישה חכמה וביטחון מקסימלי.

אם מדובר על משפחה מרובת ילדים ואתם תוהים אם לבוא לקראת הגילאים הבוגרים יותר (6-7) או דווקא לקראת הקטנטנים (3-4), היינו ממליצים לכם או לרכוש שני סוגים של מגלשות לילדים, הרי המגלשה לגילאים קטנים יותר היא די זולה. אם לא תוכלו לעמוד בזה, רכשו מגלשה עבור הגילאים הבוגרים ותדאגו לשמור לאורך כל הדרך על ביטחונם של הילדים הקטנים, או איסרו שימוש.

מחפשים מגלשות לילדים? יש לנו סוד לגלות לכם… 

מגלשות לילדים נמצאות בגנים ציבוריים, המגלשות מובטחות בצורה מקסימלית, אין סיבה שגם בבית שלכם זה לא יקרה. בכדי להבטיח שאתם רוכשים את המגלשה הבטוחה ביותר ולא פושטים רגל על הדרך, מומלץ לרכוש את המגלשה דרך יבואן רשמי. מגלשות לילדים דרך יבואן רשמי הן זולות יותר ורמת הבטיחות גבוהה. כל מה שנותר לכם הוא לחפש מגלשות לילדים מיבואן רשמי (המלצה) ולעמוד בכל אחד משלושת הטיפים שציינו בכדי לבצע רכישה חכמה.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן