בעלה של איילת שקד: "היא פוליטיקאית-על"

(צילום: בן מזרחי)

תמיכה מהבית: אופיר שקד, בעלה של יו"ר מפלגת ימינה, חולק שבחים לאישה שלצידו. "מדברת בגובה העיניים, יודעת לחבר בין אנשים ולקבל החלטות בקור רוח". הראיון המלא לאביעד פוהורילס, יתפרסם מחר (ו') במוסף "שישבת" של "ישראל היום".

אביחי טבק 12/09/2019

אופיר שקד, בעלה של יו"ר מפלגת ימינה בראיון נדיר שהעניק השבוע לאביעד פוהורילס במוסף "שישבת", ויתפרסם במלואו מחר(ו'): "איילת עשויה מחומרים של ראש ממשלה. היא מונעת מהדברים הנכונים, ערכים ואידיאולוגיה. היא פוליטיקאית על שיודעת לחבר בין אנשים, מדברת בגובה העיניים ויודעת לקבל החלטות בקור רוח ובצורה מדהימה. בקיצור, יש לה את זה.

שקד, רס"ן במילואים ועד לא מזמן טייס קרב בחיל האוויר, משמש היום מדריך טיסה בבסיס חיל האוויר בחצרים, ובשאר הזמן תומך בקריירה הפוליטית הסוערת של אשתו.

- פרסומת -

גם אופי הקריירה הצבאית שלו, אבל בעיקר העדפתו להישאר מאחורי הקלעים, הופך את שקד לאחת הדמויות המסקרנות בפוליטיקה כאן, גם אם זה בעל כורחו.

בראיון שהתקיים בביתם של משפחת שקד בתל אביב, סיפר אופיר, שגדל בקיבוץ גונן והתחנך על ערכי מפלגת העבודה והתמיכה ביצחק רבין ובשמעון פרס בבחירות 1992 ו-1996 ,מתי ואיך התפכח מבחינה רעיונית ועבר לצד הימני של המפה הפוליטית:

"כשדיברו על ההתנתקות מיישובי גוש קטיף, הייתי בהתחלה בעד התהליך. לזכותה של איילת, שהיא העריכה שעזה תהפוך אחרי נסיגה למדינת טרור. היא צדקה לגמרי".

שקד סיפר כי מעולם לא נפגש עם שרה נתניהו, והיה לו מפגש אחד עם ראש הממשלה נתניהו, בתקופה ששקד שימשה ראש לשכתו: "הוא פנה אלי ושאל 'אתה זה הסובל?'.

הראיון המלא של אופיר שקד לאביעד פוהורילס, יפורסם מחר (ו') במוסף "שישבת" של "ישראל היום"