מנכ"ל ישראטויס, מאיר כהנא מא.ת ברקן על החרם של האיחוד האירופאי:"זהבה גלאון וחבריה מוזמנים להגיע וללמוד מהו דו קיום אמי

(צילום: באדיבות חברת ישראטויס)

מאיר כהנא, מנכ"ל חברת המשחקים, ישראטויס השוכנת באזור התעשייה ברקן התייחס בראיון למקומונט שומרון ובנימין לחרם של האיחוד האירופאי:"אנחנו לא מפחדים מאנטישמיות. במידה והחרם יתממש הוא יפגע בעיקר בעובדים הפלסטינאים".

עטרת זרביב 22/11/2015

החרם של האיחוד האירופאי על מוצרים המיוצרים ביהודה שומרון רמת הגולן ובקעת הירדן נועד לפגוע בבעלי העסקים הישראלים אך מסתבר כי הם עצמם לא מפחדים מהאיומים.לדברי מאיר כהנא, מנכ"ל ישראטויס אשר המפעל שלו ממוקם באזור התעשייה ברקן המפעל עובד בתפוקה מלאה לקראת חג החנוכה ולמרות ההכרזה על החרם לא נרשם שינוי בהזמנות.

כהנא בן 46 תושב מודיעין הוא מנכ"ל חברת "ישראטויס" המייצרת ומשווקת משחקי קופסא ברחבי הארץ והעולם. החברה בניהולו מעסיקה עשרות עובדים ובהם פלסטינאים רבים המתגוררים בכפרים באזור השומרון ומגיעים יום יום למפעל הממוקם באיזור התעשייה ברקן. ומסתבר כי הפועלים הפלסטינאים היו הראשונים שכעסו על החרם האירופאי.

- פרסומת -

"האיחוד האירופאי פוגע בעיקר בעובדים הפלסטינאים" מסביר כהנא. לדבריו "יש פלסטינאים שעובדים במפעל שלי למעלה מעשרים שנה ומרוויחים משכורת הגבוהה למעלה מפי ארבע מהשכר הממוצע ברשות הפלסטינית וכמובן נהנים מכל התנאים הסוציאליים".

(צילום: באדיבות חברת ישראטויס)

"הכי קל מבחינתי לסגור את המפעל ולהתחיל לייצר בסין אך מה שלא מבינים כל אותם עוכרי ישראל ותומכיהם מהארץ הינה העובדה הפשוטה כי מי שיינזק מזה יותר מכל אלו העובדים הפלסטינאים. חשוב לציין כי למרות הקשיים אנו לא נכנע ללחצים אנטישמיים, עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה וגם לא מחרמות ונידויים של שונאי ישראל" הוסיף כהנא.

לסיום, אומר כהנא:"אני מזמין את זהבה גלאון וחבריה משלום עכשיו להגיע לסיור במפעל ולראות מהו דו קיום הלכה למעשה וכמה כבוד יודעים העובדים היהודים והערבים לתת האחד לשני בשטח"