נהר הטעמים הכשרים מהמזרח מגיע לגוש דן

(צילום: באדיבות דניאל לילה)

מסעדת ריבר הכשרה במגדלי בסר ברמת גן היא המסעדה שכולנו חיכינו לה. שומרי הכשרות מקבלים הזדמנות להכיר את מטעמי 'ריבר' – רשת מסעדות אסיאתית המותאמת לחיך הישראלי, וליהנות משפע של מנות סושי, נודלס ולהיטים נוספים המייחדים את רשת ריבר.

ליאת עפרי 18/12/2013

לראשונה בישראל: סניף 'River' כשר ברמת ג. שף ריבר הכשרה ברמת גן, טל אלמליח, נטל על עצמו אתגר לא פשוט כלל: הוא המיר את תפריט הרשת הידוע באיכותו וייחודיות, לתפריט כשר שלא נופל ברמתו. אלמליח עושה זאת בהרבה מקצועיות, יצירתיות ואהבה, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים וטריים מספקת היום ריבר הכשרה ברמת גן חוויה קולינרית כשרה ומענגת.

המטבח של ריבר, מבוסס על טעמים אסייתיים שהותאמו ועודכנו לחיך הישראלי, ומשלבים מנות אסייתיות מובהקות עם נגיעות עכשוויות ישראליות. בעצם, המזרח הרחוק מוזרם במנות גדולות עם נגיעות מרתקות, בכל המטבחים האסיאתיים, המוכרים והלא מוכרים: המטבח התאילנדי, המטבח היפני, הויאטנמי, הסינגפורי, הקוריאני וכמובן, המטבח הסיני, על כל מחוזותיו הקולינריים – הקנטונזי, הסצ'ואני, ההונאני ו…הכשר!. כמו"כ, לריבר תפריט סושי מבטיח וטרי, מידי בוקר.

- פרסומת -

המקום תוכנן ועוצב ע"י האדריכל עודד אלוני ומתאפיין בסגנון נקי ונעים, המשקף את העיצוב האסיאתי שדוגל בפשטות.

(צילום: באדיבות דניאל לילה)

סניף ריבר כשר בהשגחת הרבנות רמת גן (כשרות רגילה), "ההחלטה לפתוח סניף כשר נובעת מרצון לפתוח את שערי הרשת בפני קהל שומר הכשרות" מסביר גיא יצחקי מנהל הסניף הכשר ברמת גן. "לקחנו על עצמנו אתגר חשוב, ולאחר מאמצים וחשיבה מקצועית אנחנו גאים להציע לשומרי הכשרות חוויה אסיאתית קסומה כמסורת הרשת ואפשרות ליהנות מארוחות ריבר המפנקות במסעדה הנעימה או ארוחות שיגיעו אליו עד המשרד או הבית"

כשרות: רבנות רמת-גן (כשרות רגילה)

כתובת: בן גוריון 2 מגדל בסר 1

טלפון: 03-6037420, 6969*

שעות פתיחה: א-ה, 12:00-24:00. מוצ"ש, משעה לאחר צאת השבת – 24:00