נווה שמיר בבית שמש: הפרוייקט המסקרן של הסרוגים

כאן תיבנה שכונה. צילום: יח"צ

במסגרת 'שישי סרוג' שנערך בסוף השבוע סיירו עשרות זוגות דתיים עם ראש עיריית בית שמש עליזה בלוך וקבלנים במתחם שכונת נוה שמיר החדשה ההולכת ונבנית על יד בית שמש והתרשמו מאיזור המגורים החדש של הציונות הדתית.

בסיור שהתקיים ביום שישי באתרי הבנייה בשכונת נווה שמיר, השתתפו עשרות זוגות צעירים דתיים וחילונים, מבית שמש ומרחבי הארץ. 

הנוכחים בסיור קיבלו סקירה מקיפה מראש העיר בית שמש עליזה בלוך וממנכ"ל העירייה על ההתפתחויות הקשורות לבניה בשכונה. סגנית רה"ע רינה הולנדר סיפרה לנוכחים על ההתעניינות מצד משפחות מהציונות הדתית בשכונה ועל יוזמות של זוגות צעירים ומשפחות לרכישה מאורגנת.

לצד בכירי העירייה נכחו במקום נציגים מצד היזמים והקבלנים הבונים בשכונה. בין היתר, נוכחו במקום מנכ"ל חברת 'נמדר' הבונה בשכונה וכן מנהל השיווק של חברת 'עץ השקד', הבונה אף היא בשכונה. השניים סיפרו לנוכחים על קצב מכירות המשביע רצון ועל גל רכישות של דירות שבוצעו לאחרונה בידי משפחות חילוניות ודתיות.

רה"ע סיפרה לנוכחים על המאמצים שנעשו עד כה לקדם את פיתוח השכונה ועל הצעדים הבאים המתוכננים לטובת מיזם הדיור המיועד לציבור הכללי והדתי לאומי, המשלב איכות חיים, טבע ונופים, חינוך וחיי קהילה. בין היתר, קרית החינוך שנבנית בשכונה, כמו גם מועדון הקאנטרי הגדול ההולך ונבנה בימים אלו ואשר ישרת את תושבי השכונה.

"לצד איכות החיים, הנופים היפים וחיי הקהילה שמחכים לכם פה בנווה שמיר, המגורים שלכם בשכונה, בעתיד, עשויה להיות סימן להצלחה של חיים משותפים בהרמוניה בעיר בית שמש", אמרה רה"ע למשתתפים.

במהלך הסיור התקיימו פגישות מכירה בין זוגות מתעניינים לקבלנים, במטרה לחתום על חוזי רכישת דירה.

על רקע הצלחת הסיורים, בתקופה הקרובה יתקיימו סיורים נוספים של רוכשים ומתעניינים בשכונה, בהשתתפות בכירי העירייה ויזמים הבונים בשכונה.

הערה 1

  1. זו שכונה שקנו בה למעלה מ1000 משפחות חרדים,
    חבל שהעירייה חושבת שהדתי לאומי תמימים ויענו דואגת להם

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן