שי רייכנר הוא המנצח בבחירות לראשות מועצת נחל שורק

לאחר ספירת כל הקולות בבחירות המיוחדות במועצה האזורית נחל שורק ניצח שי רייכנר את ארבעת המועמדים מולו וזכה ב-40.7% מהקולות

שי רייכנר. צילום: יהונתן הזה

ניצחון סוחף למועמד שי רייכנר במערכת הבחירות שהסתיימה הלילה בנחל שורק. רייכנר ניצח כבר בסיבוב הראשון עם מעל 40% מהקולות בבחירות המיוחדות במועצה האזורית נחל שורק שהתקיימו היום לאחר שראש המועצה הנוכחי, אלי אסקוזידו, הודיע על פרישתו מהתפקיד בשל מינוי לראש רשות העתיקות. אחוז ההצבעה בבחירות עמד על 75.5%, שהם 4,063 מצביעים מכלל 5,384 בעלי זכות הבחירה במועצה.

רייכנר תושב היישוב יד בנימין, ופעיל ציבור מוכר המכהן כיום כמנהל הדיגיטל והפיתוח הכלכלי בחברה למתנ"סים הארצית ואף משמש בשנה האחרונה כסמנכ"ל כספים בפועל בחברה.

רייכנר מגיע להתמודדות כאשר הוא מחזיק ברקורד של עשייה ציבורית קהילתי ומכהן בין השאר כחבר בחוג הידידים של עמותת 'יד תמר', התומכת ומסייעת למשפחות חולי סרטן ומצבי משבר, ודירקטור באגודה למרכזים קהילתיים. בנוסף, רייכנר הוא ממייסדי הקרן לערבות הדדית ואף שימש כיושב הראש שלה במשך 3 שנים.

את פעילותו הציבורית במועצה האזורית נחל שורק החל רייכנר בגיל 29, אז מונה למנכ"ל מתנ"ס המועצה האזורית נחל שורק, הממוקם ביד בנימין. בתפקיד זה זכה לתשבחות רבות מתושבי יד בנימין והן מתושבי ישובי נחל שורק.

החגיגות במטה רייכנר הערב:
- פרסומת -

"אני מגיע להתמודדות הזו עם תחושת שליחות גדולה. אני בטוח כי אוכל להמשיך ולמנף את העשייה והמורשת החיובית שהותיר אחריו ראש המועצה היוצא, ולקדם את כלל יישובי המועצה מספר צעדים קדימה ובשמירה".

"אנחנו נשמור על האופי של כל אחד מהישובים כפי שהוא כיום, בהתאם לרצון של האוכלוסייה המקומית ונדאג שיישמר הסטטוס קוו המבורך, שהוכיח את עצמו עד היום", מסר רייכנר.