שר הביטחון הכריע: טל לב-רם יהיה מפקד גלי צה"ל הבא

הוועדה המייעצת לאיתור מפקד קבוע לתחנת הרדיו גלי צה"ל, בראשות האלוף במיל' אמיר אבולעפיה, המליצה לשר הביטחון גלנט על שלושה מועמדים לתפקיד לאחר שבחנה כ-20 אנשי תקשורת שהגישו את מועמדותם.

צילום: דובר צה"ל

שר הביטחון ראיין אתמול את שלושת המתמודדים שהומלצו על ידי הוועדה, עמד על ניסיונם העיתונאי, הניהולי והצבאי, והחליט כי העיתונאי טל לב-רם הינו המתאים ביותר לפקד על תחנת גלי צה"ל.

טל משמש החל משנת 2008 ככתב ופרשן צבאי לענייני צבא וביטחון, תחילה בגלי צה"ל ובהמשך במעריב ובתחנת הרדיו 103FM. כמו כן, טל מכהן כראש תא הכתבים הצבאיים. בשירותו הצבאי מילא טל שורת תפקידים כקצין קרבי בחטיבת הנח"ל, בבה"ד 1 וכן שירת בדובר צה"ל כדובר פיקוד הדרום.

על פי הודעת לשכת שר הביטחון, גלנט סבור כי עברו המקצועי של לב-רם והכרותו העמוקה עם המערכת הביטחונית והצבאית הן ככתב ופרשן והן כמפקד ולוחם, יהוו בסיס לחיבור בין תחנת גלי צה"ל לקהל החיילים, ויתרמו לאופייה הייחודי של התחנה כגוף תקשורת מוביל וכיחידה צבאית, זאת בהמשך להמלצות הוועדה בראשות מנכ"ל משרד הביטחון אלוף (מיל') אייל זמיר.

טל יחליף את העיתונאי דני זקן ששימש כממלא מקום מפקד התחנה במשך השנה האחרונה. מינויו של טל כמפקד קבוע מגיע לאחר כשנתיים וחצי בהן לא היה מפקד קבוע לתחנה.

- פרסומת -

שר הביטחון הודה לדני זקן על פועלו בשנה האחרונה ואיחל הצלחה רבה לטל לב-רם עם היבחרו לתפקיד. כמו כן, הודה שר הביטחון לחברי הוועדה על עבודתם המסורה והמקצועית.