3 דברים שלא ידעתם על פינוי דירה של אגרן כפייתי

פינוי
ארגז פה, מסמך שם והבית הופך להיות ערימת אשפה וזוהמה. צילום: באדיבות חברת פינוי דירות שי

פינוי דירה של אגרן כפייתי יכול להיות פרויקט גדול מאוד. פינוי דירות של אגרנים כפייתיים מהווה פרויקט גדול כי בתים של אגרנים כפייתיים יכולים להיות מאוד מלוכלכים ומאוד מבולגנים ועמוסים בחפצים רבים. כאשר אנחנו רוצים לפנות בית מסוג זה אנחנו צריכים לגייס הרבה מאוד ידיים עבודות ואנחנו צריכים לגלות הרבה מאוד תושייה אישית. פינוי הדירה יהיה פשוט יותר אם נוכל לפנות אותו בעזרת חברה מקצועית שתחום המומחיות שלה הוא פינוי דירות מסוג זה.

פינוי דירות ואחזקת דירה

פינוי דירות קשור קשר ישיר לנושא של אחזקת דירה. כאשר אנחנו רוצים לבצע עבודות תחזוקה בדירה שהיא בבעלות הפרטית שלנו או בדירה שקיבלנו בירושה אנחנו חייבים לוודא שהיא תהיה נקייה מתכולה וחפצים. פינוי הדירה שלנו יכול להיות לא פשוט כאשר יש בה תכולה רבה וחפצים רבים. פינוי דירה שגרו בה עשרות שנים מצריך הרבה מאוד יכולות לוגיסטיות והרבה מאוד התמדה. ככל שנפנה את הדירה מהר יותר ובאופן יעיל יותר כך יהיה לנו קל יותר לבצע בה את עבודות האחזקה שיש לבצע בה.

פינוי דירות וניקיון דירה

- פרסומת -

פינוי דירות יכול לאפשר לנו לנקות את הדירה באופן יסודי יותר. כאשר אנחנו צריכים לפנות דירה של אגרן כפייתי שהשכרנו לו את הנכס שלנו אנחנו חייבים להשקיע בניקיון כך שהוא יהיה יסודי מאוד. ככל שהניקיון שלנו יהיה יסודי יותר לאחר פינוי הדירה כך יהיה לנו קל יותר להשכיר אותה לשוכר אחר. אם מי ששוכר מאתנו הוא אגרן כפייתי והוא לא מסכים לפנות את הנכס שלנו אז אנחנו חייבים לפנות לבית המשפט שיוציא לו צו פינוי מהנכס שלנו.

פינוי דירות והדברת דירה

פינוי דירות יכול לאפשר לנו גם להדביר את הדירה שלנו באופן יעיל יותר. פעמים רבות דירות שיש בהן הרבה מאוד תכולה, לכלוך וזבל הן דירות שיש בהן הצטברות של מזיקים שונים כמו למשל עכברים, חולדות, ג'וקים, נמלים ועוד… . מזיקים שונים יכולים לגרום לנזק לדירה שלנו וגם להוריד את הערך הכספי שלנו. כאשר הדירה שלנו מלאה בלכלוך וזוהמה בגלל השוכרים שלה אנחנו חייבים לפנות אותה מכל התכולה שלה ולהדביר אותה.

פינוי דירה יאפשר לנו ליהנות יותר מהנכס שלנו. אגרנים כפייתיים בדרך כלל לא מסכימים לפנות את הדירה בה הם גרים לבד ויש צורך בצו של בית משפט בשביל לפנות אותם וגם בסיוע של חברה מקצועית שזהו תחום המומחיות שלה. לאחר פינוי הדירה חשוב מאוד שנשים לב לכך שאנחנו מפנים את הדירה מכל התכולה שלה באופן יסודי מבלי להפריע לשכנים שלנו. אם אנחנו לא רוצים שתהליך הפינוי יפריע לשכנים שלנו כדאי לנו להציב מכולה ריקה מחוץ לבית כך שזריקת תכולת הדירה שלנו לא תפריע לשכנים שלנו.

המאמר נכתב בשיתוף שי פינוי דירה –  https://www.house-eviction.co.il/