3  המטפחות המעוצבות המומלצות שלנו

מגזר דתי - פנים רבות לו. צילום: דתילי

תחום כיסויי הראש, השתנה באופן מהותי. מעצבי אופנה רבים, החלו לשווק מטפחות אופנתיות, כובעים, סרטים וקשתות. ניתן לראות ברשת סרטונים רבים, אשר מציגים כיצד ניתן לקשור מטפחת מעוצבת בסגנונות שונים. ניתן להוסיף אביזרים ורעיונות שיהיו מדהימים בהתאמה לבגד הנלבש. היום המטפחות אינן בעלות מראה עייף וחד גוני, כי אם במראה מיוחד וצבעוני, בשילוב של בדים ואביזרים, מה שגורם למראה שיקי ואופנתי במיוחד.עבור נשים דתיות, מטפחות אופנתיות, מהוות חלק בלתי נפרד מהמלתחה וכעת, ניתן כבר למצוא מגוון רב ועשיר של מטפחות אופנתיות בכל מיני בדים, טקסטורות ודגמים.

ההשראה למראה מיוחד של מטפחת מעוצבת עשויה להגיע בכל מיני אפשרויות, רעיונות חיפוש, כמו למשל במגזינים לאופנה, אן ראיתן מישהי עם מטפחת מיוחדת במראה שאהבתם ועוד.תוכלו למצוא את המטפחת המיוחדת שתעניק מראה אופנתי ועדכני, אך מצד שני, צנוע והכוונה אל ציבור הנשים הדתיות. למרות שמדובר בפריט חובה, יש  להתייחס אליו בכובד ראש ולא להזניח את המראה הנשי שלך, היות ומדובר על פריט חובה.

מטפחות מעוצבות מקנות עומק למראה הכללי שלך

יש לדעת מה ההבדל, בין מראה חסר חיוניות של מטפחת, לבין מראה של מטפחת מעוצבת ההבדל הינו מראה משודרג, מה שמוסיף למראה טוב יותר של הפנים ומראה אלגנטי הרבה יותר. ישנן נשים שאוהבות לבוש צבעוני, ישנן כאלה שאוהבות גוונים מאופקים או גוונים כהים, אך ניתן לשדרג כל מראה או להוסיף את המראה המיוחד והאופנתי באמצעות מטפחת  מיוחדת שתגנוב את כל ההצגה. גם החילוניות מתקשטות היום עם מטפחות יפות ואופנתיות בתור בנדנה הנראית כמו קשת נוחה לראש, אך ההבדל הוא, שאישה דתייה תרכוש מטפחת לכיסוי כל הראש ואי אה, תרכוש פחת שתכסה חלק מהראש.

- פרסומת -

שחקניות ידועות מהוליווד, חובשות מטפחות אופנתיות וכן, אם תסתובבו ברחובות תפריז, תוכלו לראות נשים אופנתיות, חובשות מטפחת אופנתית, כך שהיום המטפחות הפכו לטרנד אופנתי. ניתן לראות גם נערות צעירות חובשות מטפחות מדהימות על ראשן, אם בדרכן לים, או לטיול בעיר.  ישנן נשים שסבורות כי זה אינו קל להתאים מטפחות לשמלות שהן לובשות. אם לדוגמא, נבחר בשמלה בעלת גוונים אחידים אם בהירים או כהים, זהו ההזדמנות הנהדרת, להוסיף זיקת צבע, אשר יעניק נוכחות מעניין ללוק.

כמה אופציות לשילוב נהדר של מטפחות לגוון הבגד

ישנן שתי אופציות בהתאמת המטפחת, יש שאוהבות את המראה הצבעוני, אך יש שאוהבות מראה סולידי יותר או קלאסי. יש לזכור, כי אין זו חובה להתאים את כיסוי הראש לשמלה שאתן לובשות, ניתן יהיה בהחלט לשלב גוונים שונים של הצבע השולט או אפילו, ניתן יהיה להשתמש בעודפי הבד של השמלה, כך שישתלב נהדר עם כיסוי הראש. ניתן למצוא מגוון רב של קטלוגים בחנויות האופנה ואביזרי האופנה, באתרי האינטרנט ועוד. ניתן לבחור ממגוון הדוגמאות השונות, או לבחור דווקא ב 3 המטפחות המומלצות שלנו . ישנן מטפחות המתאימות ליום ויש לאירועי ערב מיוחדים. ניתן למצוא מטפחות שקל לכבס במכונה ויש שניתן לכבס ביד, יש שמחזיקות מעמד זמן רב יותר. יש לשים לב לסוג הבד אם מבחינת הנוחות ואם מבחינת התחזוקה והכביסה הנכונה של המטפחת.

אצלנו בסטודיו רינתי לקל, תוכלי לבחור ממגוון רב של דגמים בסגנון הפריזאי. תוכלי לבחור גם ברטים וסרטים, לשימוש ביום, יום וכן, לאירועים מיוחדים. הסטיילינג של המטפחות מפתיע וכל דגמי המטפחות ,מעוצבות על פי כישוריה המדהימים של רינת לקל. רינת, מלווה את תהליך הייצור משלב הרעיון ועד לבחירת הבדים והאביזרים ועד לתפירה האיכותית