4 עובדות מעניינות על התאמת מצבר לרכב

במצב בו המצבר התקלקל היום שלנו סביר להניח נהרס ואנו לא יודעים כיצד לפעול כדי לחזור במהרה לעיסוקים שלנו. במאמר הבא נעזור לכם להבין איך בוחרים מצבר חדש לרכב, כיצד בוחרים חברת מצברים מובילה ומוכרת שתספק לכם את האיכות והאמינות שהרכב שלנו דורש ואיזה שירות יספק לנו התאמת מצבר לרכב בצורה המקצועית והמהירה ביותר. באנו לעזור!

החלפת מצבר
צילום: Freepik

איך נדע איזה מצבר מתאים לסוג הרכב שברשותנו?

כאשר אנו מעוניינים לבצע התאמת מצבר לרכב בצורה הנכונה ביותר, מומלץ לפני שמשוחחים עם המוסך או מזמינים שירות החלפת מצברים, לבדוק מה היצרן ממליץ בהוראות שלו בספר הרכב. בנוסף, ניתן לבדוק איזה מצבר מורכב לנו כיום ולבקש שירכיבו לנו את אותו המצבר בדיוק, כל זאת במידה והמצבר שברשותכם הוא מקורי ועדיין לא ביצעתם החלפה מרגע הרכישה. יש לבצע התאמת מצבר נכונה ולא לנסות לחסוך ולרכוש מצבר שעלול לא להתאים למתח זרם התנעה שהרכב שלנו דורש. מצבר שיהיה במתח נמוך יותר, עלול לגרום לנזק שיעלה לנו אלפי שקלים.

מאיזו חברה מומלץ לרכוש מצבר לרכב אמין ואיכותי?

קיימות מספר חברות מצברים מובילות ומוכרות בישראל, אשר מספקות את מיטב האיכות והאמינות למצבר ברכב שלכם. בין החברות שמומלצות על רוב הצרכנים, תמצאו את מצברי שנפ, בוש, וולטה, ורטה המספקות אורך חיים של שלוש שנים לפחות בממוצע, כיוון שמותאמות באופן מלא לאקלים בישראל. חשוב לזכור, בעת רכישת מצבר חדש, יש לבקש תוקף אחריות למצבר של שנה לפחות ולבדוק שבאמת מוטבע על גב המצבר חודשי האחריות שהובטחו לכם. לא פעם נתקלנו בשירותי דרך, מוסכים או חברות מצברים אשר מבטיחות אחריות ל-18 חודשים לדוגמא, ובפועל מקבלים רק 12 חודשי אחריות ולכן, מומלץ לוודא זאת.

מצבר עד הבית – שירות מהיר ומשתלם אשר חוסך מאות שקלים

בעידן של היום כבר אין צורך להמתין לשירותי דרך או במוסך וניתן להפוך את הסיטואציה לקלה ולהזמין את השירות עד בית הלקוח. חברת שיא מצברים לרכב עד הבית מספקת שירות מהיר עד 60 דקות עם המצברים האיכותיים ביותר – שנפ, בוש וולטה ועוד. מתקינים מגיעים עד אלייך, לחניון, לבית, באמצע הכביש או בכל מקום אחר בו נתקעתם עם הרכב, מבצעים בדיקה למצבר הישן ורק במידת הצורך מבצעים את ההחלפה. יתרה מזאת, השירות יחסוך מאות שקלים כאשר מתחייבים למחיר המשתלם והזול ביותר ובפער זולים יותר ממוסכים ושירותי דרך וגרירה שגובים על כל התקנה מחירים גבוהים יותר. אין מה להתפשר, במידה והרכב לא מניע מזמינים מתקינים מוסמכים עם השירות הטוב ביותר, בקרו עכשיו באתר של שיא מצברים, בחרו את המצבר המתאים והזמינו את השירות המדהים!

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן