5 טיפים לבחירת מחסנים להשכרה

אם אתם נמצאים במהלך מעבר דירה וזקוקים למקום אחסון עבור החפצים שלכם, או שאתם בעלי עסק וזקוקים למקום לאחסן את הסחורה שלכם, אתם בוודאי מחפשים מחסנים להשכרה. ישנן מס' חברות המציעות שירותי מחסנים להשכרה בארץ, אך כיצד נבחר את ההצעה המשתלמת והמתאימה ביותר עבורנו? קיבצנו עבורכם במאמר זה 5 טיפים לבחירת מחסנים להשכרה.

מחסנים להשכרה – טיפים חשובים

  1. מבחר משתנה של גדלים – לא משנה באיזו חברת השכרת מחסנים תבחרו, חשוב לוודא לפני כן שברשות אותה החברה ישנו מבחר של מחסנים להשכרה ובמגוון של גדלים משתנים. גודל המחסן הוא פקטור המשפיע על המחיר בסופו של דבר, ולא הייתם רוצים להשכיר מחסן גדול בעבור כמות קטנה של ציוד ולשלם הרבה כסף סתם; בשביל זה אתם זקוקים למחסן קטן או בינוני. אותו הדבר תקף גם לגבי כמות גדולה של ציוד – לא הייתם רוצים שהציוד שלכם יאוחסן בחלל קטן מידי מכדי להכילו, מכיוון שישנו פוטנציאל לכך שמשהו ייפול או יישבר, ולכן אתם זקוקים לחברת מחסנים להשכרה שתציע מגוון משתנה של גדלים על מנת לחסוך לכם כסף ולשמור על איכות הציוד שלכם.
  2. שירותי שמירה 24/7 – כאשר אתם בוחרים בחברת מחסנים להשכרה, וודאו כי החברה מציעה שירותי שמירה ואבטחה על המחסן למשך כל שעות היממה ובכל ימות השבוע. מחסנים להשכרה לרוב מכילים המון ציוד בעל ערך רב, ולא היינו רוצים ליפול קורבן לפריצה או גניבה.
  3. ביטוח תכולה – אלמנט נוסף שחשוב שנשים לב אליו הוא שחברת ההשכרה תציע ביטוח תכולה על כל הציוד שמאוחסן במחסנים, למקרה וחס וחלילה אכן תהיה פריצה, תפרוץ שריפה חס וחלילה, או שהציוד יינזק כתוצאה מגורמי שמיים כמו רעידת אדמה. שלמות הציוד שלנו והראש השקט שלנו יובטח על ידי ביטוח תכולה, לכל מקרה שלא יבוא.
  4. גישה למחסנים 24/7 – תארו לכם שאתם בעיצומו של מעבר דירה ופתאום ישנו משהו חשוב שאתם זקוקים לגישה אליו, אך הוא מאוחסן במחסן… עכשיו, תארו לכם שזה קורה באמצע הלילה! כמה לא נוח. בדיוק בשביל זה ישנן חברות מחסנים להשכרה שמציעות גישה חופשית למחסנים שלהן 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע, וזאת על מנת לחסוך מאיתנו את אי הנוחות. לכן, למען נוחיותכם, ודאו כי חברת ההשכרה מציעה גישה חופשית למחסנים שלה.
  5. חברה בפריסה ארצית – אם אתם עוברים מעיר אחת לאחרת, ודאי הייתם רוצים שהציוד שלכם יאוחסן כבר בעיר אליה אתם עוברים. חברת מחסנים להשכרה בפריסה ארצית תוכל להבטיח שהציוד שלכם יאוחסן בבטחה בסמוך למקום המגורים אליו אתם עוברים, וזאת על מנת לחסוך לכם זמן, כסף ודאגות. כמו כן, כאשר לחברה ישנה פריסה ארצית, כך מובטח לכם שמדובר בחברה גדולה שלה האפשרות להציע את מרבית הדברים שכתבנו מעלה.