6 טיפים למציאת אחסון אתרים טוב לאתר הוורדפרס

איך אתם מחליטים איזה אחסון אתרים הכי מתאים לאתר הוורדפרס שלכם? זו שאלה חשובה מאוד מכיוון שלא כל האתרים נוצרו שווים זה לזה. ששת הטיפים הבאים בהחלט יעזרו לכם למצוא את הספק הטוב ביותר לארח בו את אתר הוורדפרס שלכם.

צילום: pexels

1. הגדירו את צרכי האתר שלכם

ראשית, זרקו הצידה את כל מה שאתם עושים ונתחו את הצרכים שלכם על ידי שאילת השאלות הנכונות:

מה גודל התנועה שאתם צופים למשוך באתר?

האם צריך להתקין שפות פיתוח נוספות?

האם סוג מערכת ההפעלה קריטית עבורכם?

- פרסומת -

האם תזדקקו לתכונה ספציפית בפעולות מסוימות?

האם אתם רוצים לבחור באופציה הכי פופולארית?

מהו גודל האתר שאתם מעלים?

טיפ: אתם יכולים לענות על כמה מהשאלות האלו על ידי הדמיון שלכם, איך הייתם רוצים שהאתר שלכם ייראה בעוד שנה?

2. מצאו את שירותי אחסון האתרים הטובים ביותר באינטרנט

יש לכם הרבה אפשרויות בכל מה שקשור לבחירת המארח עם השירותים הטובים ביותר. אלה יעזרו לכם לפתוח אתר וורדפרס ולגרום לו לשגשג בהמשך.

ספקי שירותי אחסון אתרים קמים כל יום ויום במרחב האינטרנט והופכים את שוק האחסון לשוק המוני. על ידי פנייה ישירה לספקים אלו, אתם מבטיחים שתקבלו רק את השירות הטוב ביותר.

עם זאת, כשזה מגיע לבחירת אחסון לוורדפרס שלכם, ייתכן שתצטרכו לקצר את הרשימה שלכם למובילי התחום בלבד. יש סיבות טובות לכך שהם נמצאים בראש הרשימה – ככל הנראה שיש להם ניסיון של שנים.

3. בדקו את גמישות חברות האחסון

לפעמים, הבחירה שלכם תהיה תלויה בגמישות של החברות האלו. נסו לחפש חברה שיכולה להתאים לצרכים שלכם באופן ברור. הם חייבים להיות גמישים גם בכל הנוגע לתעריפים ולשירותים שהם מציעים לכם.

4. בדקו את שירות הלקוחות והתמיכה הטכנית

מערכת התמיכה של חברה מדברת הרבה. טיפול בלקוחות זה משהו שאתם צריכים לבדוק במהלך החיפוש המייגע שלכם. זו הסיבה העיקרית שחלק ממארחי האינטרנט טובים בהרבה מאחרים.

בדיוק כמו בתעשיות אחרות, מארחי אתרים מקנים שירות לקוחות באופן שונה זה מזה. שימו לב לכך כי אין דבר גרוע יותר מבעיה טכנית שאינכם יכולים לתקן.

5. קראו את תנאי השימוש של חברת האחסון

לפני שאתם בוחרים חברת אחסון אתרים וורדפרס, חשוב ללמוד את תנאי השימוש של אותה חברה. למשל, בררו אם היא מציעה החזרים כספיים ללקוחות שאינם מרוצים מהשירות.

כמו כן, עיינו בהליכי הביטול ובררו אם הם גובים תשלום נוסף על כך. אם כן, והעמלה גבוהה במיוחד, הימנעו מזה והסתכלו על ספק האחסון הבא ברשימה שלכם. אם אתם יכולים למצוא מארח שמציע החזרים על תקופת הניסיון שלכם, עליכם לשקול זאת בחיוב.

6. וודאו שפאנל הניהול ידידותי למשתמש

פאנל ניהול קל לשימוש יהיה חלק בלתי נפרד מהמערכת כולה. לא משנה באיזה סוג מדובר. חשוב שניתן לטפל בדברים הטכניים באתר די בקלות ויש לו את כל הפונקציות החשובות החיוניות לצרכי הוורדפרס שלכם.