איפור: טרנד חדש תחת העין

ירין שחף: "תשכחי מהאיפור הרגיל של עיניים, סומק ושפתיים. הטרנד הכי חם של עולם האיפור מתמקד מתחת לעין - אל תפספי אותו".

איפור: ירין שחף. צילום: בן לאון

אחרי שנים בהן הורגלנו לאפר את האזור שמעל העיניים (העפעפיים והשטח שעד לגבה), מגיע הטרנד הנוכחי, ומוכיח שהסבלנות השתלמה. המגמה החדשה מבקשת לעשות מהפיכה בעולם היופי ונותנת  לגיטמציה להתאפר באזור אחר של הפנים, כמו זה שמתחת לעין המתחבר לרקות, וכל זה מבלי להיחשד בחוסר טעם. הטרנד החדש חצוף, בועט וגם לא מנסה להתייפייף. יש שיגידו "אפילו לא קל לעיכול', אבל למי שמבקשת לדגמן את המראה החדש – יש תמורה להשקעה. 

החופש לאפר אזור אחר

הטרנד מתרכז באיפור שמתחת לעין. הוא נולד למעשה מתסכול של נשים רבות, שלא הצליחו להתאפר, מאחר והעפעפיים שלהן שקועים, וכל האיפור בו השקיעו בעצם נעלם בארובת העין. עכשיו הטרנד הפך לנחלת הכלל כי  בעידן המסכות יש 'אישור' לאפר אזור אחר.

ירין שחף. צילום: ערן אבן

ירין שחף, מנהל בית הספר למקצועות האיפור, הסטיילינג והתסרוקות מסביר: "איפור החלק התחתון של העין נהדר בעיקר למי  שייש עיניים שקועות או מלוכסנות שמשקיעה לפעמים  הרבה זמן באזור ובסוף אי-אפשר באמת לראות את התוצאה.  אבל במציאות  העכשווית שהמסיכות  מסתירות את רוב הפנים, היה זה אך טבעי להתאפר באזור אחר שעדיין גלוי לכל.

איפור: ירין שחף. צילום: בן לאון

המלצתי: יצירת קו חד מלוכסן בצמוד לריסים התחתונים, המתחבר עם הסומק למראה הרמוני. הגוונים המומלצים הם כאלו הנגזרים מגוון הסומק, כמו למשל חום או ורוד בדרגות שונות, אפרסק כתום, ואפילו בורדו יין.

איפור בחורף – מה כדאי לדעת?

תקופת החורף מאופיינת ביובש בפנים, עור הפנים הופך פגיע. הרוחות הופכות אותו ליבש,  וגם חום מלאכותי של תנורים, או חימום ע"י מזגן אינו מטיב עימו. לכן, ההכנה הטובה טרום פעולת האיפור, היא למרוח קרם לחות גם אם העור אינו יבש באופיו. יש להזין את העור לפחות פעם ביום, כדי שמוצרי האיפור  ייצמדו לשכבת העור ויתמזגו איתו. כדאי לקחת בחשבון, שגוון העור  משתנה עם עונות השנה. בחורף הוא בהיר יותר מאשר בקיץ עם השמש הקופחת. על כן, יש להתאים את גוון המייק אפ לצבע הנוכחי. בחורף העור אינו נוטה להזיע, כדאי להשתמש במרקם מייק אפ נוזלי על בסיס מים נטול שומן.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן