"באלעולם": הכנה ללידה ראשונה, הריון וגידול הילד

מיזם "באלעולם" שם לו כמטרה להוביל את ההורים החדשים בצורה ברורה, צעד אחר צעד, אל הידע העדכני והמלא ביותר, עם אנשי המקצוע המומחים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, יחד עם דוגמאות וסרטוני וידאו המדגימים הלכה למעשה איך לבצע את הפעולות בזמן אמת. המיזם נותן מענה על כל מה שקשור בטיפול בתינוק, הנקה, שינה, אילו בדיקות צריך, החייאה ועוד. בנוסף מידע לטיפול באם בהריון ולאחר לידה, כולל מצבים בריאותיים, יחסי מין, תזונה וכושר, תיחזוק הזוגיות ועוד.

בא לעולם
צילום: שאטרסטוק

אנחנו יורדים לכביש רק לאחר לימוד נהיגה, קופצים למים העמוקים רק לאחר שלמדנו שחיה, ולהורות שזה ה-דבר הכי חשוב בחיינו, אנחנו מגיעים ללא הכנה, ללא אימון, ללא הסברים. פעם, כשחיינו בשבט, הבטנו ולמדנו ואפילו תרגלנו עם האחים, עם השכנים, עם משפחה גרעינית ומורחבת. היום, מיד לאחר השחרור מבית החולים, אנחנו מגיעים הביתה, לבד, ללא ניסיון וללא הבנה של מה תקין ומה ממש לא. בשלב הזה, רבים מחפשים עצות ברשת החברתית או מקבלים עצות מכל שכן, חברה, דודה, סבא, סבתא גם אם לא ביקשתם עצה. העצות במקרה הטוב עלולות להיות לא יעילות, אבל במקרה הגרוע, עלולות לגרום לנזק. הלחץ הזה של כל המידע, או החוסר מידע, מוביל לחרדה, בלבול, ובמקרים אחרים לדיכאון שלאחר לידה. בתוך שפע המידע, ההורים שמנסים להבין ולהתכונן לתקופה החדשה שבפתח בצורה הכי מיטבית.

מיזם "באלעולם" (BaLaOlam)מציע קורסים דיגיטליים ממוקדים להורים – כיצד לעשות הכול נכון ובביטחון בהיריון, בלידה ובטיפול בתינוק שרק עתה נולד, כאילו זו לא הפעם הראשונה. צוות "בא לעולם" מורכב מאנשי מקצוע מומחים מעולים ופעילים, המכסים את כל התחומים הרלוונטיים. אנו חיים בעולם שבו ידע מתחדש ומתיישן במהירות גם בכל הקשור להריון, לידה וטיפול בתינוק. מי שרוצה לעבור בהצלחה ובקלות את ההיריון והלידה, לעשות את הפעולות הנכונות ובמיוחד את הטיפול בתינוק, וגם לשמור על הבריאות ועל הזוגיות, צריך להתכונן נכון ולקבל הדרכה מאנשי המקצוע הכי טובים ומעודכנים. המיזם שם דגש בראש ובראשונה על הצוות המקצועי. הרשת מלאה בגיבובי מידע לא מהימן במקרה הטוב, ובמקרה הפחות טוב מידע מסוכן ומזיק. ב"באלעולם" הסרטונים מעודכנים עם מידע מקיף ואמין ע"י צוות סופר מקצועי ומעודכן.

ניתן למצוא את כל הידע במקום אחד בעזרת שני קורסים דיגיטליים און ליין: הריון ולידה כאילו זו לא הפעם הראשונה וטיפול בתינוק כאילו זו לא הפעם הראשונה.

קורס להורים באלעולם
קורסים דיגיטליים להורים "בפעם הראשונה". צילום: שאטרסטוק

הקורסים נמצאים באתר "באלעולם" עם בקרת כניסה ואזור אישי לכל לקוח. כל מוצר כולל שיעורים וניתן אף לחפש מידע בצורה ספציפית כאשר כל שיעור כולל קטעי וידאו וקישורים רלוונטיים. בנוסף באתר המיזם ישנה חנות און ליין המציעה מוצרים שונים לאם ולתינוק, השכרה של מוצרים שההזדקקות להם היא זמנית או חד פעמית, שירותים של אנשי מקצוע רפואיים, פרא-רפואיים ויועצים, מרכזים מתמחים ועוד, לרבות מנגנון לתיאום מידי של פגישות עימם.

- פרסומת -

עדי קורנגולד חיון, מייסדת המיזם, אחות מוסמכת, יועצת הנקה מורשית משרד הבריאות ויועצת שינה מוסמכת: "עד כה היה נהוג להתנהל בתוך שטף המידע ולנסות לדלות את מה שרלוונטי עבורך. אבל היום אנשים כבר מחפשים ומוצאים מוצרים, אטרקציות, רופאים ואפילו אהבה ברשת. ולכן ברור שגם עולם ההכנה ללידה והטיפול בתינוק יכול וצריך להתקדם לשם".

"הפלטפורמה החדשה מותאמת לסגנון החיים העכשווי. אנו שואפים לייצר עולם שבו כל אדם הנזקק למידע או ליווי בהריון יקבל את הידע בצורה דינמית, ידידותית ונגישה ביותר, וכך ניתן להגיע לתקופה המשמעותית והמרגשת מוכנים בצורה הטובה ביותר בעזרת ידע ממומחים בתחומם. אנחנו מאמינים שמעבר לתוכן והמידע הרב שמקבלים, ובעזרת ההדגמות הלכה למעשה של איך לבצע את הפעולות המומלצות, על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, "בא לעולם" מוביל את ההורים לעתיד ביד בוטחת ובמיומנות אל עבר התקופה מהרגשת ביותר בחיי משפחה".