עיצוב מטבחים- מטבחי יוקרה, מטבחים כפריים, מטבחים מודרניים בהתאמה אישית

תמונה: יח"צ

עיצוב מטבחים, בפרט מטבחים כפריים הם מטבחים פופולריים נפוצים, אחת הסיבות העיקריות לכך היא השימוש בעץ מלא למראה אותנטי בצבעי אדמה היוצרים אווירה של טבע בתוך הבית.

ישנם אנשים האוהבים את הסגנון המודרני עם קווים נקיים וצבעים עזים, וישנם אנשים  האוהבים את הסגנון הכפרי עם הקווים הרכים, בגוונים מעט יותר שקטים. וישנם גם הרבה אנשים שלא היו מעוניינים במבטח בסגנון כפרי, כי הם הרגישו שכפרי ומודרני, לא יכולים ללכת יחד. ואולם זה ממש לא כך- בשנים האחרונות העיצוב השתנה. מטבח כפרי לא בהכרח מנוגד למטבח מודרני, ומטבחיים כפריים נהיים יותר ויותר פופולריים- ולא רק באזורים כפריים אלא גם בקרב אנשים באזורים אורבניים שמחזיקים את עצמם כבעלי זיקה לאופנה ועולם הסטייל.

לאנשים הבוחרים בעיצוב מטבחים כפריים, אנו ממליצים לתכנן בצורה הנכונה והפונקציונלית את המטבח שלכם- על מנת לתכנן בצורה הנכונה והמיטבית את המטבח הכפרי שתמיד חלמתם עליו, מומלץ להיעזר בשירותיו של אדריכל או מעצב פנים המתמחה במטבחים. כמו כן,  עליכם לדעת כי המטבחים הכפריים מתחלקים לשני סגנונות עיצוב בולטים: מטבחים כפריים יוקרתיים ומטבחים כפריים מודרניים. המטבח הכפרי היוקרתי מאופיין בשימוש בחומרי הגלם האיכותיים תוך שילוב של עץ מלא וחומרי גלם נוספים כמו פרופילי אלומיניום ברמת איכות הגבוהה ביותר ליצירת ולעיצוב מטבחי יוקרה. בנוסף לכך, על מנת לקבל רמת גימור של מטבח כפרי יוקרתי מושלם, יש להקפיד על ההתאמה האישית ועל עיצוב המטבח לדרישות הלקוח, להעדפותיו האישיות ולרמת הפונקציונליות הנחוצה לו. המטבח הכפרי היוקרתי מעניק גם מראה טבעי וחמים התורם ליצירת אווירה משפחתית מזמינה בבית ובאותה נשימה יוצר מראה מרשים ויוקרתי. כמו כן, חשוב לדעת, כי ישנם מטבחים כפריים מודרניים מעוצבים בסגנון טבעי, שבניגוד למטבחים הכפריים היוקרתיים המעוצבים המאפיין אותם הוא סגנון העיצוב שנשאר נאמן לסגנון הכפרי, והמאפיינים העיקריים שלו יהיו: שימוש בעץ מלא במבנה המטבח ובמשטח העבודה, באי במטבח, ארונות האחסון יהיו גם מעץ, כמו כן גם הכוורות אחסון והמגירות מעץ מלא ועוד. לעומת זאת, במטבחים כפריים יוקרתיים מעוצבים ניתן יהיה לראות שילובים של חומרי גלם אחרים השאולים מסגנונות עיצוב אחרים.

 

- פרסומת -