5 דקות על: אביזרי אמבטיה ומוצרי טואליטיקה לבית

צילום: canva

זמן מקלחת מהווה כיום זמן איכותי ואישי עבור כל אדם. המקלחת בבית פרטי מספקת את הזמן המפנק ביותר עבור כל אדם במהלך היום שלו ועל כן, חשוב מאוד להשקיע בחלל האמבטיה ולעצב אותו באופן שמצד אחד הוא יהיה דקורטיבי ומצד שני, הוא יעניק לכל אדם את האפשרות להנות מרחצה נעימה, נוחה ומפנק. אביזרי אמבטיה הם דבר שמשדרג לחלוטין כל חלל אמבטיה ועל כן, אין ספק שחשוב לבחור אותם בקפידה. אם חשבתם שאביזרי אמבטיה הם כל מה שקשור לתחום הקרמים, הסבונים ועוד, חשוב שתדעו שיש עוד היצע רחב של אביזרי אמבטיה שיכולים לשדרג לחלוטין את חלל האמבטיה שלכם.

אביזרי אמבטיה- במה מדובר?

אביזרי אמבטיה כיום הם רבים ומגוונים. ניתן למצוא כיום אביזרי אמבטיה לתלייה בקידוח, אביזרי אמבטיה שניתן להעמיד ועוד. אביזרי אמבטיה לתלייה בקידוח ידועים בחוזק והעמידות שלהם. ברגע שהמתלה או המדף עבור חדר האמבטיה מוצמדים לקרמיקה מובטח שהם לא יזוזו מהמקום. ניתן לקבע סט אביזרי אמבטיה לקיר וכך לדאוג שהם יישארו במקום שלהם ויצליחו לשאת עליהם משקל רב כגון: בקבוקי שמפו, סבונים ועוד. כמו כן, ניתן לקבע גם ווים או מתלי מגבות רגילים או כפולים עבור מגבות וחלוקי רחצה. יחד עם זאת, חשוב מאוד לזכור שהקיבוע הוא בלתי הפיך ועל כן, חשוב מאוד לבחור באיש מקצוע שידע כיצד לקבע בצורה הטובה ביותר את האביזרים לקיר.

אביזרי אמבטיה ללא קידוח

אם אתם מתגוררים בדירה שלא בבעלותכם או אם אתם לא מעוניינים לעשות חורים בקרמיקה, תמיד תוכלו לבחור באפשרות של אביזרי אמבטיה ללא קידוח או פגיעה כלשהי בקרמיקה. אביזרי אמבטיה ללא קידוח הם אביזרים אשר מודבקים בטכנולוגיה מיוחדת של וואקום או דבק אשר לא משאירים סימנים וכן לא פוגעים באריכים לאחר שמסירים את האביזר. חשוב לזכור כי בניגוד לאביזרים מקובעים, האביזרים הללו הם יותר חלשים. בלתי אפשרי להניח מדף אך ניתן להדביק וו תלייה, מתלה מגבות ואף מחזיק מברשת לאסלה. מכיוון שמדובר בסופו של דבר על הנחה זמנית של האביזרים בשיטה זאת, ניתן להזיז אותם בצורה קלה יחסית ממקום למקום אך חשוב שלא להזיז אותם יותר מדי שכן אז הוואקום נחלש. היתרון הגדול באביזרים המודבקים בשיטה זאת הוא היכולת לקחת אותם בקלות בתהליך מעבר דירה.

כיצד בוחרים ברזים וראשי מקלחת לאמבטיה?

אחד מאביזרי האמבטיה הוא הברזים לאמבטיה. מדובר על אביזר חשוב מאוד בכל חלל אמבטיה וכיום ניתן למצוא מגוון ברזים שונים בעיצובים מיוחדים, בצורות שונות ועוד. חשוב לבחור בברז שמשתלב לכם מבחינת העיצוב שלו בצורה הרמונית בחלל האמבטיה כולו וכן, שמאפשר לכם להשתמש בזרם המים בצורה הנוחה והטובה ביותר.

גם ראשי מקלחת מהווים אביזר חשוב מאוד לכלל חלל אמבטיה ויש לבחור אותם בהתאם לצורך ולרצון שלכם. קיימים כיום ראשים עם 8 ואפילו 11 אפשרויות שונות של סילוני מים, צורה שונה ועוד ועל כן, יש להתאים את ראש המקלחת למקלחת שלכם מכל הבחינות.

היכן כדאי לרכוש אביזרים לאמבטיה?

ניתן לומר כי אביזרים לאמבטיה יכולים לשדרג לחלוטין כל חדר אמבטיה הן מבחינת החוויה שהוא מעניק למתרחצים בו והן מבחינת העיצוב שלו והנראות שלו ועל כן, יש להשקיע בבחירת אביזרים מתאימים לכל חדר אמבטיה הן מבחינת נוחות השימוש בהם, הן מבחינת העיצוב שלהם והן מבחינת האיכות שלהם. על מנת לבחור את אביזרי האמבטיה הטובים והאיכותיים ביותר, חשוב לבחור בחברה הידועה באיכות האביזרים שהיא מציעה לחדרי אמבטיה, בדקורטיביות שלהם ועוד.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן