5 הדרכים שישפרו את התחושה של העובדים שלכם

במדינת ישראל עובדים שעות עבודה רבות בשבוע, והשגרה כאן עלולה להיות לחוצה ומתישה. אבל, ידוע לכל, כשאדם נהנה ומרגיש בעל ערך בעבודה שלו, הוא יהיה אפקטיבי יותר וימשיך להגיע ולעבוד בחדווה.

צילום: canva

בעל עסק, רוצה להראות לעובדים שלך שאתה מעריך את העבודה הקשה שלהם, ולא יודע בדיוק איך? מיד נעבור על מספר אפשרויות שיחממו את לב העובדים, ויגרמו להם להרגיש מוערכים.

העלאה במשכורות או תנאי עבודה משודרגים הם אינם הדרך היחידה לתת לעובדים תחושה טובה במקום העבודה. לפעמים אנשים מתרגשים לא פחות מהדברים הקטנים שמסמלים השקעה ומחשבה. פתרון נפלא לכך שישמח את העובדים יכול להיות מתן מתנות ממותגות. אז מה זה בעצם אומר?

מתנות ממותגות לעובדים – כי מגיע לעובדים שלך הטוב ביותר

קבלת מתנה מהעבודה היא דרך נעימה להראות לעובדים שלך שאתה מעריך אותם וחושב עליהם. החלוקה יכולה להיות במסגרת יום כיף או לקראת החגים. תוכל להעניק לעובדיך מתנות לראש השנה, לחנוכה, ליום העצמאות או לפסח. כמו כן, תמיד אפשר לפרגן לעובדים שלך במתנות לקראת מועדים מיוחדים: יום האישה, כנסים עסקיים שונים והרשימה עוד ארוכה.

מתנות ממותגות שונות יכולות להתאים לסוגים שונים של אנשים, והדבר תלוי מאוד באופיים או במקום העבודה שלהם. למשל, אם מדובר בעבודה משרדית, מומלץ לבחור במתנה שתהיה שימושית לכך: בקבוק נירוסטה ממותג שהעובדים יוכלו לקחת לעבודה או צידנית אישית ממותגת שתשמור על ארוחת הצהריים חמה לאורך כל יום העבודה.

- פרסומת -

אם תרצה להעניק לעובדים שלך מתנות שימשו אותם דווקא בשעות הפנאי, יש לא פחות אפשרויות: מתנות התואמות לקמפינג כמו צידניות גדולות, כיסאות או אוהלים, סירי פויקה, סלסלת פיקניק, מזוודה מתקפלת ועוד. בחירה במתנה אשר תהיה שימושית בזמן הפנוי תראה לעובדים שלך שחשוב לך שהם ייהנו מהחיים, ומראה על גמישות ופירגון אמיתי גם לחופשות והפוגות.

אפשרות נוספת לבחירת מתנות ממותגות יכולה להיות בחירה במתנות אכילות. מתנות אכילות מצוינות למצבים בהם קשה להכריע על מוצר אחד שישמח סוגים רבים של אנשים, שכן רוב רובם של האנשים ייהנה ממתנות אכילות. בין האפשרויות תוכלו למצוא מארזי שוקולד ממותגים, מארזי פירות יבשים או מארזים מפנקים של חליטות תה אישיות.

מתנה ממותגת עם שם החברה היא מיוחדת ממתנה רגילה, משום שהיא מזכירה שוב ושוב מניין התקבלה וכך מגבירה את קשר העובדים עם מקום העבודה. העובדה שכיום ניתן למתג מוצרים ומתנות רבים ומגוונים הופכת את הבחירה לקלה יותר, ובעיקר יכולה לתרום לעובדים ולתת להם להרגיש מוערכים במקום העבודה.

גם מתנות קטנות מעניקות תחושה טובה

זכרו – אנשים אוהבים להרגיש מוערכים, וככאלה יעבדו בצורה יותר יעילה וירגישו מחוברים למקום העבודה שלהם. מתן מתנות היא דרך סימלית אך מרגשת לומר תודה.