5 המצחיקים והשנונים ביותר במגזר

דאום.אימפריה (צילום: עמיעד טאוב)

ערב ראש השנה בחר עמיעד טאוב לבחור ללא שום קריטריונים ברורים את חמשת האנשים שהכי הצחיקו אותי בשנה השחונה שחלפה. לייק ומעקב חובה!

עמיעד טאוב 10/09/2015

שנוני השנה

כמידי שנה, הגיע זמן אנשי השנה וגם אני בוחר לבחור ללא שום קריטריונים ברורים את חמשת האנשים שהכי הצחיקו אותי בשנה השחונה.

אמיר מויאל

"כשאני במכולת ושואל את אשתי בהודעה אם צריך לחם, היא מסמסת חזרה "חסר תקנה" ובכוונה לא מפסקת". (אמיר מויאל).

- פרסומת -

בעידן שבו כולנו מנסים להיות שנונים, אך בדרך כלל יוצאים מאולצים דורך כוכבו של סטאר חדש שקשה להתחרות במשחקי המילים שלו. מויאל, אושיית רשת בהתהוות מצליח פעם אחר פעם להעלות חיוך בימים משמימים, הוא פרץ השנה לתודעה עם מופעי סטנדאפ, טורים הומוריסטים, ומינוי רשמי לשולף המהיר ביותר בענייני שו"תים חסרי תועלת. ש:"מה מברכים על חטיף אנרג'י?  ת:הנותן ליעף כח"(אמיר מויאל).  אם אינכם נמנים בין 20,000 העוקבים שלו, פרגנו לעצמכם את המתנה הזו לשנה החדשה.

מויאל.כוכב נולד.

חנוך דאום

"חלום שמתגשם: אני מופיע במקומון של קרית טבעון. לא התרגשתי ככה מאז שקנו לי קרוקס כתומות" (חנוך דאום).

עם טור בשבעה ימים, כיכוב בתוכניות כמו "הקודחים" "מחוברים" ו"המתנחל", הנחיית תוכנית רדיו, הופעות אורח בתוכניות כמו "גב האומה" ו"המטה המרכזי", עמוד פייסבוק מתוחזק היטב עם למעלה מ-245 אלף עוקבים ומופע סטנדאפ חדש העובדה שהוא שהוא טוען כי הוא מצליח להקפיד על שנ"צ יומי לא נשמעת אמינה ועדיין עם חוסר עכבות, ציפרלקס והומור עצמי מפותח דאום הוא התוצר הכי מצחיק שיצא מהמגזר אל מסכי הטלוויזיה גם אם הוא לא ממש מייצג נאמנה את איגוד ישיבות ההסדר.

דאום. התוצר הכי מצחיק.

יאיר אורבך

"כולם מדברים על זה שבראשון לספטמבר הילדים חוזרים למסגרת, אבל אף אחד לא מדבר על זה שעוד באותו יום הם חוזרים הביתה" (יאיר אורבך).

הוא רק בן 33, אבל נדמה כאילו איתנו כבר עשרות שנים, אורבך הוא אחד מפליטי הריאליטי היותר מוצלחים בארץ ומי שהצליח לבנות קריירת סטנדאפ מצליחה ואפילו לצאת למאבק חשוב כנגד מוסר התשלומים הגרוע במגזר הדתי. אמנם, יורדות לו נקודות על המצאת ישוב בשם אשחר שבו הוא כביכול מתגורר ואף אחד לא מכיר אבל עדיין בשל ההומור, יכולת הכתיבה והמאבק החברתי הוא זוכה למקום של כבוד בחמישיה.

אורבך.מצחיק ולוחם.

גיל סלוביק

"יותר משגמרו ישראל את החופש – גמר החופש עליהם" (גיל סלוביק).

החוליה הפחות מוכרת אבל לא פחות מוכשרת ברשימה הוא גיל סלוביק, עו"ד בהכשרתו וסאטיריקן בנשמתו המתמחה בסטאטוסים שנונים בניחוח תורני ובכתיבת נונסנס ופשקווילים חוצי מגזרים. גם סלוביק בדומה לאורבך הפך לעצמאי כשהקים את משרד התוכן הדיגיטלי "המתכנה" כך שבענייני תנאי תשלום השניים מוזמנים להתאגד ולהשתמש בפוסט המוצלח של סלוביק להנעת השת"פ:״זה הצ׳ק קיווינו לו״ בשבח והודיה ללקוח יתברך אנו מתכבדים להזמינכם לחגיגות הגעת הצ׳ק לאחר שעבר ייסורים קשים בשוטף פלוס תשעים ועבר חיבוטי הדואר רחמנא ליצלן".

סלוביק.פחות מוכר יותר מוכשר.

ח"כ אורן חזן

"חתונה, תור לבופה, בטעות עקפתי-נשבע שבטעות, מחכה כבר לתחקיר מחר" (אורן חזן).

מצד אחד, העובדה שהוא ח"כ לא מצחיקה מצד שני אי אפשר לסיים טור בערב רה"ש בלי חזן רציני אז חזן מתברג לחמישייה עם ההפוגות הקומיות שהוא מספק לנו מידי שבוע החל מהקריאות לפיטורי שר הביטחון, וכלה בתמונה שהעלה בפייסבוק של הקשישות שמשחקות קלפים בבית גיל הזהב תחת הכיתוב:"נתבקשתי לתת טיפים". איש מכם לא יזהה ברחוב את חברי הכנסת מהליכוד:דוד ביטן, שירן השכל או ירון מזוז אבל רבים יבקשו להצטלם לסלפי עם חזן בבית הקפה ובעידן בו הסלב הוא הריבון גם זה משהו. בציפייה דרוכה לפרישתו מבית המחוקקים וכניסתו לבית האח הגדול.

חזן. בדרך לבית האח הגדול? (צילום.באדיבות דוברות הכנסת)